şükela:  tümü | bugün
 • avengers ekibinin polat alemdar, ezel bayraktar, şoför nebahat, altar'ın oğlu tarkan, kara murat ve tatar ramazan'dan oluşan türk takımıyla gireceği çetin mücadelenin anlatılacağı film. ancak bu ekip karşısında bu kadroyla işleri zor. spiderman, wolverine gibi takviyelerle belki oyuna ortak olabilirler. hawkeye ve black widow gibi etkisiz elemanların da sözleşmelerini feshetmeleri gerek.illa ki insani güçleri olan oyunculara şans vermek isterse nick fury hoca, kadrosunda elektra yada daredevil gibi isimleri düşünebilir.taktiğini ve oyun sistemini iyi kurmazsa karşı tarafın tecrübeli hocası ramiz karaeski ve yardımcısı aslan akbey için çok rahat bir maç olur.
 • the avengers ve the avengers 2'deki karakterlerin hepsi olur mu, şimdiden bilmek zor ancak iki filmlik anlaşmaya daha imza atan robert downey jr.'ı yeniden iron man olarak göreceğimiz kesinleşmiştir. kanımca downey jr.'ın son iron man rolü olur bu.

  http://www.reuters.com/…ngers-idusl2n0ex01c20130621
 • phase 3de bulunacak, ve hank pym, wasp(janet van dyne) gibi gerçek kurucu üyelerin, popüler olmamaları nedeniyle 1.sinde değil 3.sünde bulunacakları avengers filmidir. ms. marvel, black panther gibi üyeleri de bekliyoruz efendim.
 • muhtemelen villain olarak mad titan thanos gelecektir. elinde infinity gauntlet ile
  (bkz: #38071021)
 • modaya uyarak 2 bölüme ayrılması muhtemel yapım. zaten thanos gibi bir düşmanı 2,5 saatlik filmde alt etmek komik olacaktır.
 • --- spoiler ---

  şayet seride civil war, temel alınırsa film, daha önce söylendiği gibi, iki bölüm halinde sunulabilir. zira civil war'da marvel evreninde daha önce görülmemiş bir kargaşa ve kaos yaşanmasının yanı sıra, hükümet tarafından sunulan tasarı, birçok karakter arasında fikir uyuşmazlığı yaşanmasına neden olmakta ve kahramanların ihtilafı, marvel universe'da dahi muazzam bir sansasyon yaratmaktadır. bu karakterlerin neredeyse hepsini yansıtmak güç olabilir; lakin kahramanların sayısı, the avengers ve the avengers age of ultron'dakilerle sınırlı kalmayacağını ifade etmeliyim. şayet the avengers age of ultron'da kahramanların arasındaki münasebet üzerinde biraz daha durulursa, filmin bu serisi için ''civil war'' seslerini biraz daha yükseltebilir.

  ''civil war''la seri, büyük ihtimalle sona erer. açıkçası böyle de olmalı. zira bu iç savaştan sonra, marvel evreninde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. civil war'da kahramanların yol ayrımları, dramları, güçleri, okuyucular tarafından önceki birçok seriye kıyasla daha önce idrak edilmemiş bir algıyla sunulmuştur. kısacası, söylentiler doğru çıkıp civil war serisi, temel alınırsa bir başyapıt bizi bekliyor, diyebilirim.

  --- spoiler ---
 • ant-man'inde yenilmezler ekibine katılacağı film.

  galiba düşman thanos olacak.

  büyük ihtimalle black panther'de olur.

  yalnız guardians of the galaxy'de yer alabilir.o zaman bu film tadından yenmez.
 • jeneriklerinden sonra galactus engine'i göreceğimiz film.

  (bkz: thanos imperative)
 • (bkz: yarrak kürek)
 • iki filme bölüneceği söylentileri dolaşan film.

  http://tr.ign.com/…vengers-3-iki-filme-mi-bolunecek