şükela:  tümü | bugün
  • en güzel kamp resmini seçmek üzerine ödüllü bir yarışma düzenliyorlar. isteyen resim gönderip katılabilir, isteyen oylayıp destek verebilir.
    ben zeytinli rock fest'te olmanın bana verdiği yetkiye dayanarak şöyle bir resim yolladım;

http://tab.fo/s0ewrt6
  • (bkz: avfoni)
  • (bkz: #68385075)
  • stoklarında olan ürünü bile 1 haftada kargoya veremediler. 1 hafta sonunda telefonlara bile çıkmıyorlar, dolandırıcı olduklarını düşünmeye başladım kesinlikle bulaşmayın.
  • kepaze bir şirkettir..türlü türlü kepazelikleri vardır :
    1.sitelerinde satışta olan ürünler ellerinde olmayan ürünlerdir yani ellerinde olmayan ürünleri satarlar..
    2. satın alırsınız size 1 hafta sonrasına kargo günü verirler sabırla beklersiniz o gün gelir kargo yok,ertesi gün kargo yok dersiniz ki ne oluyor bir arayayım..
    3. ararsınız ararsınız ama asla telefonları açılmaz evet iletişim numaraları var ama açılmaz o telefon..
    4. birisi açar telefonu yalancıktan halledelim derler beklersiniz telefonda 10 dakika daha sonra tekrar açılır telefon ve derler ki elimizde yok bu ürün paranızı iade edeceğiz..
    ulan adama demezler ki utanmaz,arlanmazlar bir de üstüne yatın olmazsa paranın diye..
    adamları aramasak,sormasak ne olduğu ile ilgili ne bir bilgi veren var ne bir şey yapan madem elinde yok neden sipariş alıyorsun hadi madem sipariş aldın neden iptal etmiyorsun neden bekletiyorsun para iadesini..
    kısacası klasik sorumsuz bir ne ise odur mağaza diyemiyorum ben..rezil olmayın paranızla uzak durun..sitesine girmeyin dahi..
  • bir sipariş verdim, 15 gün oldu hala kargolanmadı. muhtemelen ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar sipariş üzerine yurtdışından getiriyorlar. allahtan kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verdim kafam rahat. yolladıklarında da kabul etmeyeceğim zaten.
  • buradan alışveriş yapacağınıza aliexpress’ten yapın, daha hızlı geleceğine bahse varım.

ayrıca müşteri hizmetleri diye bir şey yok, aldığınız ürünler içinde stokta olmayan bir ürün varsa ( ki stokta var gözüküyor bu ürünler hep, o da ayrı mesele ) kargonuz yollanmaz, paranız iade edilmez, kimse sizi aramaz, 2 hafta sonunda ben arayınca harekete geçtiler.

elime geçmemiş, stoklarından çıkmamış ürün için param iki hafta boyunca hesaplarında duruyor. dolandırıcılıktan pek bir farkı yok.