şükela:  tümü | bugün
  • kartal'da bulunan, kesinlikle gidilmemesi gereken, personeli haksiz olmasına rağmen 5 kişi toplanip hasta dövecek terbiyede, şikayet ettiğinizde ise en ufak bir çözüm bulmayan hastanemsi. mecbur kalmadığınız sürece gitmeyin. hem paraniza yazik hem de personelden dayak yiyebilirsiniz.
  • tam bir ticarethane, tebrik ediyorum. bir şekilde bulaşmış oldum ama bir daha bu hastaneye gelmek için tam önünde başıma birşey gelmesi lazım. tam önünde derken, acilin önünü kast ediyorum.

ilgisizliğin, bilgisizliğin had safhada olduğu hastane.

ama kalabalık, amk ssk dan bile kalabalık.
  • eskiden düzgün bir hastaneydi sıkıntısız her şeyi hallederlerdi doktorlarından da memnundum.
    ama maalesef artık öyle değil. devlet hastanesinden hallice bir duruma düşmüş. randevu aldığınız halde gidip sıra numarası alıp tekrar bir yarım saat kadar sıra bekliyorsunuz , ayrıca aşırı kalabalık sanırım artık bütün birimleri sgk anlaşmalı olduğu için ve fiyatları baya düşürdükleri için devlet hastanesine gitmeyip oraya gidiyor herkes.
    bunun dışında telefondan bir sıkıntı çözmeye çalışmayın çözülmüyor kimse ilgili birime aktarmıyor muattabınıza telefonla ulaşmanız imkansız gibi.
    sonuç olarak artık kesinlikle gitmeyeceğim ve kişisel olarak boykot listeme eklediğim kurumlardan birisi olmuştur.