şükela:  tümü | bugün
 • aviva hayat ve emeklilik aş. ile ak emeklilik aş. birleşmesinden doğan "hayat sigortası ve bireysel emeklilik" sektörü lideri şirketin yeni adı.
 • is ahlakiyla ilgili sorunlari oldugunu dusunduren firma. yeni mezun insanlar, buranin anlik cazip tekliflerine dayanamaz ve burda calismaya baslarlar. firma , yeni calisanlarinin cevresini somurdukten sonra kotasini tutturamayacagini bildigi icin isi birakmalarini bekler ve yeni, cevresini somurecekleri, kisileri ise alirlar. kotudur. hic hos degildir.
 • ilk duyulduğunda tsubasa yı insanın aklına getirebilen özel emeklilik sigortası.
 • esasen aviva hayat ve emeklilik'in tüm benliği ile ak emeklilik'e teslimiyetidir vesselam.
 • aviva'dan ayrılıp ak emeklilik'te çalışmaya başlayan yüzlerce kişiyi tekrar aviva'da çalışmaya başlatan garip şirket birleşmesi.
 • çar çur har vur
  saç saç saç

  çar çur har vur
  al al al

  deli gibi deli gibi
  al al al

  paraları paraları
  saç saç saç

  çar çur har vur
  saç saç saç

  paraları paraları
  saç saç saç

  ilk defa bir sigorta şirketinin reklamında doğru söylediğine şahit oldum:

  http://www.avivasa.com.tr/…eri/reklam_filmleri.aspx
 • sinirlerimi geren bir reklamı var bu firmanın. " çar çur har vur, al al deli gibi , saç saç deli gibi ... " eee başka ne yapayım? bu reklamın üzerine benim ne yapmayacağım çok açık. *reklamın aklıma getirdiği tek şey (bkz: vırvır)
 • tam 1 aydır poliçemi başka bir şirkete aktarmak için 153 tel görüşmesi ve bunun yarısı miktarda faks göndermek zorunda kaldığım sigorta şirketi.. kendilerine gönderilen faksın teyidini "sistem gereği" bir gün sonra teyid edebilmelerinin nedenini ileri teknolojilerine bağlayarak marstaki üslerinde yer alan faks cihazlarıyla ilişkilendiriyorum. o derece koparttılar kayışı bende. faks the avivasa!

  edit: edit değil aslında teyit: o günden bu güne değişen bir şey yok. gönderilen faksları hala bir gün sonra teyit edebiliyorlar. tabi eğer verdikleri faks numarası cevap verirse.. zamanınız ve sabrınız bolsa bu şirketle çalışın.
 • ödeme yaptığınız kredi kartını internet üzerinden değiştirirken "kart tipi" seçenekleri arasında mastercard, visa ve american express ile birlikte axess'in de bulunduğu, lakin bunun avantajı nedir diye telefonla sorduğumda "ımm, şeyy, kemm, kümm" diye cevap veren bir müşteri temsilcisine, mail attığımda da yaklaşık bir ay sonra "bunu bize değil, bankaya sorun" şeklinde baştan savma bir cevap veren bir başka müşteri yetkilisine sahip ciddiyetten uzak emeklilik şirketi.. o axess'i sizin sitenize de banka mı yazdı diye sormazlar mı adama?