şükela:  tümü | bugün
  • yaşamdan bezdiren terördür. en kibarı bile cık cık cık demeden asansöre binmez. asansördeki kalabalığa suriyelilere bakıyormuş gibi bakar. utanmasa inin der. hele dikey avmlerde iyice hayattan soğutur bu mallar. sanki asansör sırf bu mallar için icat edilmiş gibi davranır. lan ben mi dedim sana çocuğunu al da buraya getir. götür biraz doğa görsün, güneş görsün sabi.
  • görünen o ki yakında asansörlerin başına da bir güvenlik görevlisi koymak gerekecek. zira medeniyete tabi (sıra beklemek, öncelik tanımak vb.) hiçbir aracı kavga gürültü etmeden kullanamıyoruz.
  • avm'de yürüyen merdivenlerinin başına çük gibi diktikleri demir yüzünden biniyor olma ihtimali var mı? zaten asansörü engelsiz engelli, doğuştan yaşlanmış insanlar yüzünden kullanmak imkansız.

ulan sanki çok meraklıyız, bir kat aşağı inmek için asansör beklemek. içeriden de bir bakış atar ki asansöre binenler, sanki bizlere yasak. merdivenlerinde o çük gibi demiri olmayan avm'ler can cann.

şimdi özelden çocuğu yaparken bana mı sordun, acımam beter gibi abuk subuk mesaj yazan gerizekalılar olursa, fena söverim bilginize.
  • yürüyebilen beyin özürlü teröristleri rahatsız etmiştir.
  • merdivenin yürüyenini yapmışlar ama yine bizim insancıklarımıza onu kullanmak zor geliyor bırak binsin bebek arabalı sanane.
  • hasta, yaşlı ve hamileler dışında, iki adım atma özürlüler, her bulduğu asansöre binmeye çalışan sığır sivillerin terörünün yanına yaklaşamazlar.
  • avm'de asansöre binmek nedir amk?