şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sabancı üniversitesi öğretim üyesi eren inci konuya açıklık getirmiş.
  • geçen haftasonu akasya avm’ye arabayla gitmiştim. bir baktım bariyer ve bariyer gövdelerinde fiyatlar yazılı. beni ilgilendiren kısmı bulup(0-3 saat arası beleş) giriş yaptım. bileti aldıktan sonrada kronometreyi kurdum.
  • çoğunlukla 3 saate kadar ücretsizdir. sonrası alışveriş fişine göre değişir.
  • amerika'nin hic bir alisveris merkezlerine ait park yerleri ucretli degildir. turkiye'de parali olmasi cok garip yav.
  • suistimal edilmemesi için 0-3 saat ücretsiz olması gayet mantıklıdır. arabasını bırakıp bi hafta almayan tipler var.
  • konuya açıklık getirilmesine gerek bile olmayan olay. adam ciddi ciddi anlatmış hatta üstüne çok egzantrik bir şeymiş gibi başlığını açmışlar. bir insan düşünse avm otoparkları neden ücretsiz diye maksimum 3 dakikada zaten doğru cevabı bulur. anlatan kişi bir şey icat etmiş gibi basit bir şeyi anlatıyor, başkası da bu basit şeyi olağanüstü bir şeymiş gibi konuya açıklık getirildi diye paylaşıyor. şu konuya açıklık getirilse ne olur getirilmese ne olur jjxjdjdj komedi yeminle.