• kimdir nedir bilmem, ama bugun ya cnnturk ya da ntv'de spikerin gundeme dair sorularini yanitlarken buyuk bir cehalete sogukkanlilikla imza atarak ilk intibasini kazandi gozumde.

spiker isid bagdat'i alir mi, var mi boyle emelleri diye soruyor
    a.o: zannetmiyorum, bagdat'i almak gundemlerinde yok, zaten orgutun adi irak, sam islam devleti; sam'i acikca belirttikleri halde bagdat demeyip irak demislerdir.ashagshagsajksjaksjahsgahsss

orgutun ismindeki sam'in bilad-i sam, ya da levant denen genis bir cografyayi karsiladigini, suriye'nin baskentine bizden baska sam diyen olmadigini bilmiyor besbelli. yazik, biz de ulkemizin guya ciddi ciddi kanallarinda daha sehir isimlerini bilmeyen adamlari ortadogu uzmani diye izlemek zorunda kaliyoruz.
  • an itibariyle trt'de uber tespitler yapmaktadir. kilicdaroglu'nun akp ile koalisyon yaparsak berkin elvan'in babasina ne deriz beyanina; koalisyon kuruyorsunuz berkin elvan taziye cemiyeti degil demistir.

tiynet bu, yapi bu. soylesem gg, sussam gonul razi degil.

hayirli ramazanlar
  • ergenekon'un esed'le dansı başlıklı bugünkü yazısıyla uluslararası yandaş gazeteci olimpiyatlarında altın madalyanın en büyük adayı olduğunu dosta düşma göstermiştir.

özgürel'e göre, sevgili başbakanını ve başçavuş davutoğlu'nu eleştirenlerin alayı ergenekoncu, balyozcu, pkk'lı, mafyacı, laikçi, ve solcu/entelektüel taklitçisi*. hemen hepsi suriye politikası başarısızlığa uğraştıkça elini ovuşturuyor, güneydoğudan şehit haberleri geldikçe de göbek atıyormuş. bunların işi gücü cumhuriyet türbelerine çaput bağlayıp darbe olacak mı diye askerin yollarını gözlemekmiş. esed denen adam şam şeytanı imiş ve sevgili başbakanımızı çekemeyenler bu şeytandan medet umuyormuş falan filan.

avni efendi'nin hayal dünyasındaki rte muhalifleri samanyolu tv'nin dandik dizilerindeki kötülük timsali laik adamlara benziyorlar. ellerinde kadehle ahaha diye gülmeleri eksik bir tek.
  • şu sıralarda ntv’de abdullah öcalan güzellemesi yapan gazeteci.abdullah öcalan’ın kendi tabanına ileteceği mesajları hdp engelliyormuş.yani abimize göre abdullah öcalan siyasetçi ama altı milyon seçmeni olan hdp teröristmiş.vay mk.
  • cnntürk'te dinledim.

şeref, ar ve karakter yoksunu olduğuna kanaat getirdim.

kısaca şöyle dedi;
    şahsa göre terör haberleri tüm günü kapsıyormuş, bütün gün terör haberleri konuşlduğu için halk tedirgin oluyormuş ancak türkiye nin daha önemli sorunları varmış.

insanlar ölüyor lan, dilerim sen de aynı şekilde ölürsün ve bizde senden daha mühim konulara parmak basarız.
  • an itibarı ile aykırı sorularda mit şimdiye kadar kanunsuz herşeyi yapıyordu. şimdi yapacakları kanuna bağlandı, hesap verecekler minvalinde bir şeyler söyledi..
    bu açıklamayı yaparken kanun tasarısını okudu mu okumadı mı emin değilim. muhtemelen okuduğunu anlamak işine gelmedi.
    hoş okuduğunu anlamamış olma ihtimali de yok değil..
    biri bu seyrek zekalı adama mitin kanuna uymadığını kanunun mite uydurulduğunu söylesin!!

tanım: mitin icraatlerinin kanunla denetlenlemeye alındığını düşünen saftorik(?!) liberal.
  • mit yasası teklifi ortaya çıkalıberi yasayla ilgili mütalaa vermek için her dakika cnn türk'te boy göstermekte olan gazeteci.

teklifteki evrensel hukuk normlarına aykırı noktaları ört bas etmek için gösterdiği çabaya insan hayret ediyor.

bu daveti kanalın mı yaptığını, yoksa programlara davetsiz misafir kadrosundan mı katıldığını doğrusu bilmek isterdim.
  • liberal aydin saftasatasi diye tayfun atay'i hedef tahtasina oturtmus, iktidar ve tayyip erdogan yalakaligini gizleyemeden guya elestiri yaptigini zannederken camur atma isine girismis tuhaf gazeteci.
    tayfun atay'in yazisi icin link
    camuru icin link
    tayfun atay'in muthis tokadi icin link
  • iktidar yandaşı. akp demiyorum iktidar yandaşı. yarın bu ülkede devrim olsa iktidara kim geldiyse onun yandaşı olabilecek potansiyelde güce tapan bir sağcı.
hesabın var mı? giriş yap