şükela:  tümü | bugün
  • kokusuyla sandalyeden düşüren, yarısında çıktığım, abartılmış balon ve vasat kızdır.

(bkz: ekşici piç)
  • ayrıca bunun anası menemene soğan da koyar kırsal. kusucam şimdi.
  • 13-14 senedir avon'un aynı parfümünü kullanarak bu kız ben olmuş oluyorum.
    çok şükür kullandığım parfümle de varoşluğumu göstermiş oldum.
  • (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
    (bkz: little black dress)

mevsim mevsim hatta ay ay havaya göre parfüm değiştiren biri olduğum için iyi kötü çok değişik markalar bulunur bende. bir tane pahalı ve kaliteli favorim var, onu param çok olduğunda alıyorum. bitmesin diye her zaman kullanmıyorum.(bkz: hahahahhaa) bir tane ortalama fiyat ve kalitede bir favorim var. pek param olmadığı için genelde onu alıp kullanıyorum zaten. gerisini de fiyata değil kokuya göre satın alıyorum. avon'da bu gruba girecek birkaç koku var. bunların arasındaki favorim little black dress.

bizde her şeyi ederinin 500 katına sattıkları için tüm parayı oraya ayırırsak aç kalırız. varoşluk yapıyoruz yani kusura bakmayın ekşi ahalisi. *
  • bu seviyeye çıkması için geçmişinde bazı ritüelleri mutlaka gerçekleştirmiş olmalıdır. lisede dışarı sarkıttığı gömleğinin altından pembe yahut siyah bodysi mutlaka gözükmesi gerekti mesela. emotion marka deodorantı parfüm niyetine kullanırken aldığı zevki lisenin asenası olmaktan bile alamamış olması muhtemeldi. büyüyüp serpildikçe arkadaşlarının avon saadet zincirinin içinde yer alması nedeniyle cafe köşelerinde parfüm ticareti yapmaya; akrabasına, eşinine dostuna ise avon parfüm almaları için ızdırap olmaya başlamıştır. çantasında kataloğu, evindeki küçük aynanın önünde duran üç dört farklı avon marka parfümüyle artık o; avon'dan parfüm alan varoş kız mertebesine ulaşmıştır.

güzel ağbim şimdi bana gelirsek eğer; ben tom ford, calvin klein, chanel aşağısı parfüm kullanan kızların yüzüne dahi bakmam. aha bak poşetim. işportacıyım kardeş ben. vallahi gerçek hepsi ya. kokla sık güzel ablam, güzel ağbim. sahteyse ben burdayım. emmim havalimanı çalışanı o getiriyor.
  • başlığı okuduğumda, kafamdan "ağzına sıçılacak binbir insandan biri daha" düşüncesi geçti.
    insanların alım gücüyle dalga geçmeyin, ağzınıza sıçtırtmayı hayal ettirmeyin.
  • parasına göre davranan kızdır. shalimarçeksin yanlarına?
  • maaşının büyük bir kısmını parfüme yatırmayan insandır. koku hoşuna gitmiştir kullanmaktadır.

iyi ki bizde kast sistemi yok. görünürde yok tabi. gerçekte olsa neler yaparsınız kim bilir. etiketle, statülere göre ayır, parçala, ez, yok et.