şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • (bkz: avrasyaray)
 • sitesindeki dosyaya göre (sayfa 6) selimiye-cankurtaran arasında olacak gibi

  http://www.avrasyatuneli.com/…s/avrasya_trk_tek.pdf

  marmaray bunun yanında çocuk oyuncağı kalır
 • deniz seviyesinin 106 metre kadar altına inecek olan ve mobil bir şantiyeyi andıran dev bir aletle kazılacak olan tünel
 • (bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)
  (bkz: #59097157)

  després de la carretera d'anatòlia costat d-100 segueix el harem, túnels que uneix la carretera de la costa al costat europeu. no sóc un expert en el tema, crec que hi ha alguns problemes seriosos en aquest pla com una de les persones:
  - connectar els dos camins, que ja estan treballant a plena capacitat. per connectar-los a conduir a una manera de funcionar en el tràfic de parada i arrencada al mar. malson.
  - els naufragis al llarg d'aquest projecte seran transformats en un nou centre de transport. si no recordo malament, es va tallar el pla mestre antic d'una tasca tan yenikapi ıstanbul en el 70, però en l'actual sistema de transport podria conduir a nous problemes d'integració yenikapı'dan.
  - quan ells han de ser retirats de la península històrica de carreteres, a diferència de la península encara més la càrrega.
 • lanse edilen haliyle haremi kennedy caddesine bağlayacaksa hatalı bulduğum tünel projesi. köprüyü dolanmak istemeyenlere o güzergahta çalışan arabalı vapurlar var. büyük çaplı bir proje trafiği tarihi yarımada üzerine yükleyecektir. özet olarak yapmış olmak için değil trafiği rahatlatmak adına iyi projelendirilmesi gereken tüneldir.

  (bkz: bir marmaray değil)
 • nedir bu milletin karayolu ile imtihanı anlayamadığım proje.

  yardır yardır metrobüsün hatalı bir proje olduğunu söyleyenlere akape düşmanı cehepeli kafir kefere muamelesi yapıldı. sonra yüzyılın projesini gerçekleştirenler vazgeçtik rayla sisteme döneceğiz diye açıklama yaptılar.

  kimsede çıkıp akape şovenliği yapanlara n'oldunuz la yarram demedi.

  şimdi denize karayolu yapma gayreti filan var. evet, vapurları, deniz ulaşımını bitirdik, artık deniz trafiği şişti de mecbur karayoluna döndük.

  sonuçta müslümanım diyen ama kur'an-ı kerimi bir kez ne diyor acaba diye türkçe mealini bile okumayan insanlarla dolu bir yer burası.
  gerçi kime diyorum ki ben. başına kutsal ifadeler getirip her boku yiyebilirsiniz bu ülkede her şey mübah.

  namus cinayeti: cahileye dönemi kız çocuklarının öldürülmesi'nden ne farkı var.
  islami karpayı: faiz
  zemzem tower: lük ve israf
  helal seks shop: yarrak afedersin
  müslüman siyasetçi: akape
 • içinde keşke bisiklet yolu da olsa dediğim tunel.
 • bugun itibari ile kazi yapacak makinanin montaji tamamlanmis ve cok yakin zamanda kazmaya baslanilacak olan tunel gecis projesi. kazi isleminin 1,5 yildan daha kids surmesi planlaniyormus.
 • boğazı komple doldurup üzerine duble yol yapacağız demedikleri için şükretmemiz gereken projedir.