• 2 gün önce çıkacak 2 gün sonra batacak söylemlerini şikayet eden izleyicilerinden birine "yürü de ense traşını görelim" yazdılar ne kadar ciddiyeti olduklarını anlayın artık. sonra sildiler tabi ama ekran görüntüsü duruyor.

görsel
  • "avrasyacı kardeşlerim
    evren
    remzi abi.."

üçgeninde program yapan kanaldır. şaka bi yana epeydir takip ediyorum, hatta kanala katıldım ancak şu saçma video başlıkları ve aynı şeylerden bahsedilmesi can sıkıcı. eskisi gibi abd borsalarından da paylaşım yapılmıyor dolayısıyla kabak tadı vermeye başladı.
  • clickbait video başlıkları tespitine katılmakla birlikte bu stratejilerini haksız bulmuyorum, zira selçuk geçer gibi sosyal medya maymunlarının spekülatif başlıklarla dikkat çekerek milyonlarca tık aldığını hatırlatırım. evren devrim zelyut'un gayet isabetli ve analitik verilere dayandırdığı tespitleri var, fikrimce saygıdeğer atilla "föş" yeşilada ile birlikte takip edilesi birkaç ekonomistten biri.
  • görsel

dolardan başka konu bulamayan vasat bir kanal. hiç mi yayınlardan sonra açıp şu videoların isimlerine gözünüz takılmıyor. dolar dolar dolar bokunu çıkarttık biraz başka başlık bulalım vs diye.

edit ekleme : işin diğer yanı nasıl her videoyu 100binler izliyor hiç anlamıyorum.
  • son dönemde varlıklarımı koruma (artık arttırmayı geçtik, zarar etmeyelim yeter) amacıyla çok sayıda yorumcuyu takip ediyorum.
    tabiki her söyleyenin her söylediğini ciddiye almıyorum ancak ortalama bir fikire sahip olmayı hedefliyorum.

geçtiğimiz günlerde çok yakın tarihte 2 kez nokta atışı tahminleri tuttu.

hatta en son "artık dolar almayın, müdahale gelecek" dediler, 3 saat sonra bddk yeni karar açıkladı.
  • dolarda, borsada pusuya yatan kazanacak!,
    dolar şu kadar olacak,
    dolarda türkiye'yi üzecek iki gelişme!
    dolarda büyük sürprizlere hazır olun!

gibi haberler ile youtube'dan yolunu bulmuş yeni dönem ikoncanı. ilk başta hesabın isminde yatırım kelimesi geçtiği için ciddiye alıyor insan. mantığınızı kullanın, hemen gaza gelmeyin. muhakeme yeteneğinizden faydalanın.
  • dolar fomo'su yaratmaya çalışan bir kaç youtube kanalından biri. yaptığı açıklama da dxy nin güçlenecek olması ve abd 10 yıllıkları. türkiye'de yabancı yatırımcı kaldı mı? kaldıysa oranı nedir? hangi dolar anavatanına dönecek. son 2 yılda amerika tarafından basılan 4 trilyon dolar türkiye'ye uğramadı. hükümet zaten söylemleriyle tl yi global hareketlerden ayırıp, kendisine yeni bir dünya yarattı. dxy ile korkutanlara kulak asmayın. dolar eğer çıkacaksa yine hükümet söyleminden çıkacak. dxy ile ilgisi yok.
  • işlerinde iyi olsalardı click bait youtube video başlıkları ile izleyici çekmeye kasmazlardı diye düşündüğüm oluşum.
  • 21 aralikta dolarda terste kalanlarin bulusma noktasi.

tahminimce kendisi de terste kaldi ki o günden beri bu kuyruk acisini asamiyor. aylardir her videoyu izliyorum, hicbir gelisme yok.

remzi abiye de güvenim bitmistir. kendi icinde bir insan akp secimi kaybetsin, baska bir parti gelsin isteyebilir ama bu durum artik resmen aklini gölgelemis durumda, yaptigi yorumlara göre pozisyon alan yayan kalir.
  • olmayacak seyleri olmuş yada kesin olacakmis gibi video basligi yaparak tık tuzagı (bkz: clickbait) kuran youtube kanalı. konusan adam tam bir spekulator. muhalefete zarar.
hesabın var mı? giriş yap