• 17 senedir kırdığımız rekor derken sanki gören 17 sene arka arkaya uefa kupası aldık sanır.

evet çok başarılı olduk. hatta bir dönem kulüpler sıralamasında 1. olduk fakat takılıp kaldık orada. bu durum asıl zararı her zaman galatasaray'a verdi. kaçımız çok değil 2007 uefa kupasını alan takımı hatırlıyor? bırakalım bu işleri. koskoca bırakın jenerasyonu bir nesil geçti üzerinden hala aynı tas aynı hamam.

fenerbahçe 6-0 ile galatasaray da uefa kupasında kaldıkça daha çok başakşehirler çıkar ya da akhisar deplasmanında 3 puan için kapanan büyük takımları izleriz.

not: galatasaray taraftarıyım.
  • diğer bir deyişle ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

not: östersndsdsildfghahahhaha
  • galatasaray bu sene avrupa'da yok, ancak şu sevilla fenerbahce maçı özelinde, hele de ilk maç 2-0 kaybedilmisken, sevilla'yi çantada keklik görenler için, şu söylemek istiyorum, avrupa kupalarında başarılı olmak bir kültür işidir, ve bazen ondan yoksunluk elenmenize sebep olur.

zico zamanlarında güzel maçlar yaşadık, ama maalesef o vizyon yok,sevilay da var, o yüzden çok ihtimal veremiyorum.
  • bu gerçeğe itiraz edeni balyozla döverim. yemin ederim döverim. galatasaray'ın ölüsü bile avrupa kupalarında farklı mücadele ediyor. forması ve ruhu yetiyor. hatta ölüsü bile rakibi korkuyor.

sekiztaş ve şikeci fe7er'e bakıyorum da ne büyük camia olduğumuzu bi kere daha anlıyorum. 17 senedir kırdığımız rekoru feriştahın çocuğu kıramamış.
hesabın var mı? giriş yap