şükela:  tümü | bugün
2512 entry daha
  • şu bölüm nirvanadır.

edit: sertaç, senin o göbek dekolteni si... hahahahahaha :)).
  • az once 50. bölümünü yeniden izlediğim dizi. 50.bölümü sanırım 2005 de yayınlanmış ortalama 16 yıl önce. bölümde cem'in büyük teyzesi diye yutturmaya çalıştıkları huysuz virjin yani süreyya teyze aileyle tanışmaya geliyor ve kenarda da volkan rakısını içiyor. kıyafetler, genel dekor, espriler, aile ilişkileri derken her şey o kadar henüz yozlaşmamış ki keyifle izletiyor.
    dile kolay 16 yıl önce bir atv dizisinde bugün rtük'ün milyonlarca lira ceza keseceği bir sürü şeyi izliyorsunuz ve hiçbiri de türk aile yapısını falan bozacak şeyler değil.
    tam 16 yılda canım ülkem tıpkı facebookta gösterilen afganistan'ın, iran'ın eski hali gibi nerden nereye olumsuz şekilde evrilmiş.
  • öyle bir dizidir ki, başrol oyuncusu, ki ata demirer gibi bir oyuncu diziden ayrılmasına rağmen aynı tadı vermeye devam etmiştir. volkan'lı bölümler ayrı, sacit'li bölümler ayrı güzeldir. bütün bölümlerden rastgele kolaj yapılsa sabahtan akşama kadar bıkmadan izleyebilirim. her karakteri ayrı efsanedir. aynı zamanda yavuz seçkin'i, hatta peker açıkalın'ı bile keyifle izleyebildiğim tek yapımdır.
  • hayatımın fonu, bağımlısı olduğum dizi. 1 bölümünü seyretmeden günümü geçiremiyorum. ezbere bildiğim sahneleri tekrar tekrar eğlenerek izliyorum. bu kadar fazla abartı karakterler bu kadar dengeli olurdu herhalde.
  • 56. bölümde gülme efektinin bokunu çıkarmışlar. her cümlenin sonunda kahkaha efekti var(abartmıyorum her cümlenin sonunda var gerçekten).
5 entry daha