• yanlış önermedir. hepsi hala ailesiyle yaşıyor.
  • gözümle gördüğüm olay. çocuk 18 yaşına geldi çalışmıyor ve eve katkı sağlamıyor diye babası "senin ananı avradını skerun hanuna godmunun çocuğu" deyip yaka-paça dışarı attı. evlat umurlarında değil avrupalıların. bu kadar ahlaksızlar işte.
  • bir kyk kredisi olamaz
  • hiç bir güvencesi olmayan ve sırf 18 yaşına geldiği-doldurduğu için, çocuk esirgeme kurumunda kalan çocuğun yurttan atılması kadar katlanılmaz değildir...
  • çünkü çocuklarını 18 yaşına geldiğinde kendi başının çaresine bakabilecek şekilde yetiştiriyorlar...
  • yok öyle bir dünya... arkadaşımdan bizzat biliyorum, ailesi geçen sene araba aldı şimdi de 200k pounds para verecek, ev bakıyor. geri kalanı da birikim ve morgage ile tamamlamayi dusunuyor. kendisinin de orta düzeyde bir işi var.

işin daha ilginci kendisi ile lüks bir yere gittiğimizde ya da bir geziye ciktigimizda ailesi benim hesabima dusen payi bile kendisine veriyor ( biraz utaniyorum bundan, evet ). cok iyi, tatli insanlar.. ayrıca gecen sene sayelerinde (bkz: côte d'azur) 'da hayatımın en güzel tatilini gecirdim.

tabi ki herkes için geçerli değil bu dediklerim fakat orta ve üst sınıf bir aileleri varsa çocuklarıyla türkiye toplumunda olduğundan daha çok ilgileniyorlar ve destekliyorlar.
  • bazıları çok şiddetli yok öyle şey vs demiş, ya başlıkta para vermeyi kesip onu itin götüne sokuyor yazmıyor. burda bahsedilen tek başına kalmaya başlıyor..
  • lan avrupa’yı övecez diye sapıttınız iyice. tamam övülecek çok yönleri var da bu onlardan biri değil.
    ayrıca türk aile yapısı istisnalar dışında gayet başarılıdır.
  • (bkz: x değildir o x olsa duramazsın)
    napacan acaba, avrupa' da yeniden mi doğacaksın?
  • bizzat arkadaşımdan biliyorum, evden değil camdan atıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap