şükela:  tümü | bugün
  • ak parti sözcüsü mahir ünal'ın yaptığı açıklama.

"avrupa'da her dakikada bir çocuk amerika'da her 40 saniyede bir çocuk kayboluyor ..." diye konuşmuş ak parti sözcüsü.

yani çocukların kaybolması, kaçırılması bu beyefendilere göre gayet normal.
    avrupa'nın ve amerika'nın gerisindeyiz, onlarda daha çok çocuk kaçırılıyor ve kayboluyor.

vallahi size diyecek laf bulamıyorum artık.
    şu zihniyete helal olsun, bunlara oy verenlere de helal olsun...
  • saçmalamaya daha ne kadar devam edecekler ciddi merak içindeyim.
    üç kayıp çocuk daha var isimleri aklımda değil az önce kanal d haberde gördüm.
    kolluk kuvvetleri başarısız, sokaklar güvensiz, halk bok çukurunda demek yerine bu argümanla kendini savunmak insana pes dışında bir şey dedirtemiyor.
    ayrıca sanane avrupa'dan. sen kendi halkının güvenliğini kolla, çözüm üretmeye uğraş.
    insanı hasta eden sözler bunlar.
  • insanlar tarifi imkansız acılar çekerlerken bu tip suçların normal olduğunu belirten beyinsizin açıklamasıdır.

umarım tez zamanda bu dünyadan zihniyetinizle birlikte yok olup gidersiniz.
  • ne içiyor lan bu hükümet sözde yetkilileri? saçmalamalarına o kadar alıştık ki ne söyleseler ne yapsalar normal geliyor artık.
  • bence külliyen yanlış açılmış bir başlık. adam cümle başında, "küresel sorun" olarak bahsi açıyor. cümle böyle başlayınca, dünya'nın başka noktalarına da göndermede bulunarak durumu açıklamaya çalışıyor. bu gayet olağan.

yalnızca kötü olan şu: normal şartlar altında iyi olan ne varsa hep kendimize mal ediyoruz, kötü olan ne varsa da onu bir şekilde meşrulaştırabiliyoruz. bunun adı akp sözcüsü olur, bir başka parti sözcüsü olur... tablo budur genellikle.

her defasında böylesine tembel davranıp, herhangi bir konuya gerektiği özeni göstermediğimiz sürece insan evladına her türlü bela musallat olur.

bu başlığı bu şekilde açıp da, kendince parti taraftarlığı yapmaya çalışan arkadaşa da lafım şu: partiler üstü konuları goygoyuna meze etme kardeş.
  • aman hiç bir konuda siz suçlu olmayın, hiç bir konuda sorumluluğunuz olmasın. nasıl olsa yüzde 52 yi de cebe koydunuz. sütte leke var, sizde yok. aman sizlerin ayağına taş değmesin de bizlerin allah belasını versin. nasıl olsa halkın çoğunluğu da sizden. ne güzel istanbul!!

tanım: akp sözcüsü açıklaması.
  • 1-bekir
    2-süleyman
    3-mahir

sizden iğreniyorum.

ölü balık bakışlı sözcünün zırvalaması.
  • kendisini kâle alan aptal kitlesine “ama amerika’da ...” updatedir. yeter artık diyorum, diyoruz; biri de sizden çıkıp “kes bu zırvaları” desin lütfen.
  • kaybolan kendi çocukları,torunları olsa böyle konuşabilirler mi merak ediyorum.
  • senede yuvarlak hesap 500 bin çocuk eder.
    (bkz: yersen)