• saçmalamaya daha ne kadar devam edecekler ciddi merak içindeyim.
    üç kayıp çocuk daha var isimleri aklımda değil az önce kanal d haberde gördüm.
    kolluk kuvvetleri başarısız, sokaklar güvensiz, halk bok çukurunda demek yerine bu argümanla kendini savunmak insana pes dışında bir şey dedirtemiyor.
    ayrıca sanane avrupa'dan. sen kendi halkının güvenliğini kolla, çözüm üretmeye uğraş.
    insanı hasta eden sözler bunlar.
  • insanlar tarifi imkansız acılar çekerlerken bu tip suçların normal olduğunu belirten beyinsizin açıklamasıdır.

umarım tez zamanda bu dünyadan zihniyetinizle birlikte yok olup gidersiniz.
  • her bi siki avrupa/amerika ile kiyaslayip bakin onlarda da oyle oluyor diyince bu ulkede bu cocuklara, hayvanlara yapilanlari mesrulastiramazsiniz her ne kadar oyle bi resim cizmeye calissaniz da. karaktersizlere bak ya.
  • saçmalamayı geçtim, düpedüz yalan olan açıklama.

edit: internetten yapılan basit bir araştırma ile aslında düşündüğüm kadar az olmadığını gördüm. 2 dakikada 1 imiş. içindeki raporları okuduğunuzda bu çocuklardan %1'inin cansız bedeninin bulunduğunu görebilirsiniz.

biz ise sektirmiyoruz.
  • işte bu yüzden akp seçmenine öfkeli bu millet.

bir kereden bir şey olmaz

bunların bir günahı yok , günahı oy verenlerin boynuna. hele bir de müslümanım diyorsunuz ya , işte bu yüzden de ayrıca hapı kökten yuttunuz ahirette.
  • sayın bakan gafletle soyledıgınızı dusunecegım ama toplumda infial yaratan olaylarda sizin parti olarak soylemleriniz nedense hep boyle facia oluyor. ne yapalım simdi turkiyede 30 saniyede bir cocuk kaybolmuyor diye tum yasananlar normal ve avrupadan ileri seviyedeyiz diye mi sevinelim.tamam halkın destegi arkanızda ama maalesef ne kadar destek alırsanız alın cok ciddi vizyon probleminiz var.maalesef bu vizyon sorunundan dolayı bir turlu ulkenin huzur ve refah seviyesini ileri tasıyabileceginize inanamıyorum.keske beni yanıltsanız.secim gunu sokaga kutlama ıcın otomatik silahlarla inenlere tek kelime etmediniz oysaki o insan profili toplum icin buyuk tehlikeydi simdi de cıkıp cocukların basına gelenleri sıradanlaştıran acıklamalar yaptınız.sayın bakan peki bu sekilde toplumda huzur güven ve refah nasıl yukselecek ?
  • avrupada senede 525600, amerikada ise 788400 çocuğun kaybolduğunu iddia eden açıklamadır.
  • çok şükür bundada gerideyiz
  • ne içiyor lan bu hükümet sözde yetkilileri? saçmalamalarına o kadar alıştık ki ne söyleseler ne yapsalar normal geliyor artık.
hesabın var mı? giriş yap