• sözlükteki nefret timlerini harekete geçirmiştir. keşke olsaymış. bunların sözlükten atılmaları için daha ne yapmaları gerekiyor. şerefsizler yurtdışında yaşayan alevilerin, ermenilerin, muhaliflerin, kürtlerin öldürülmesi iddiasına keşke diyor.
  • burada sözlerini beyninden değilde götünden üreten kişiler aktrol ise sorun yok onlar zaten üç kuruşa herşeylerini satarlar ama yok değillerse işte o zaman bu ülke bitmiş.
    bunlara nefret söylemi falan denmez. bu terim çok modern kaçıyor. bunlar düpe düz puşt yavşak ha bir o kadar da mal. allah akıl versin demek istiyorum ama zaten allah vermiş bunlar feragat etmiş, belli.
    ermeniyse kesin asala’dır, kürtse kesin pkk’dır, hdp ise bildiğin terör örgütüdür, chp’ye gelince onlar da dhkpc zaten. eeee bir siz kaldınız! siz kimsiniz? 1950’lerden beri ülkeyi yöneten ve bu güzelim ülkeyi bok çukuruna çeviren, 6-7 eylül’ün, maraş’ın,çorum’un müsebbipi gereksiz insan kitlesisiniz.
    sonuç: ermeni’yi kovdunuz, rum’u kovdunuz, yahudiye zaten pek sıcak bakmadınız ama kaldınız suriyelilerle! (onlar da buraya yine bu amelelerin politikalarından gelmek zorunda kaldı)
    neyse size karşı söylenmiş her söz boşuna. eğer öyle olmasaydı 60-70 yılda azcık değişir, insana dönerdiniz ama döne döne ücretsiz aktrole döndünüz. onlar en azından para için yapıyor bu işi.
  • okuyunca aklıma doğrudan can dündar ı getiren vahim açıklamalardır. bu tarz suikastlar türkiye için tıpkı iran gibi on yıllarca silinmeyecek kara bir leke olur. muhaliflerini ülke dışında takip edip öldüren bir ülke olamaz türkiye. bunu ülkedeki karanlık eller bile yapsa bu ülkenin, hepimizin üzerine yapışır. hükümetin tamamının değil bazı unsurlarının bile bu işe yol vereceğine inanmıyorum. önemli olan bu tip oluşumların tamamen engellenmesi. ancak özellikle 15 temmuz dan sonra durumdan vazife çıkaran, iktidara yaranmak için kraldan çok kralcı olan çok güruh türedi. ne yazık ki bu söylentiler yakında fiiliyata dönüşebilir.

unutmayalım; hrant dink'te yargının hedef haline getirmesiyle ve tüm güvenlik güçlerinin "organize" göz yummasıyla öldürüldü.

aman diyeyim.

peşin edit: gerek asala terör örgütüne karşı gerekse zaman zaman pkk terör örgütüne karşı türkiye yurt dışında her zaman bir operasyon yapabilir ve çok başarılı operasyonlar yapmıştır da aynı zamanda. ama terör ve şiddete bulaşmamış muhalif fikir insanlarını öldürtmek olacak iş değil.
  • terör partisi akp'dir. halen bunu anlayamamış malların ne kadar çok olduğunu bize göstermiş açıklamadır.
  • ciddiye alınması gereken bir uyarıdır. çünkü, ırak'taki kimyasal silah suçlamasını hatırlarsanız, dış politikada gerçek olmayan şeylerin, gerçeklerden daha tehlikeli olduğunu anlarsınız.
  • siyasal islamcı akp'nin şimdiye kadar yaptığı hatalar ve türkiye'ye verdiği zarar hdp'li ve ermeni birinden kat kat fazlayken, görünen o ki 2019 seçimlerinde de akp oyları silip süpürecek.

siyasal islamcı ideolojinin avrupa'da böyle cinayetleri yapmayacağını düşünmek için artık türkiye'de daha ne yaşanması gerekiyor. adamlar en yapılamaz denilen hataların hepsini yaptılar.
  • yav he he
  • zamansiz ve yersiz aciklama. kimden ne bekliyor bu aciklama sonrasi. iddiayı tamamen doğru kabul edelim, kime ne faydası olur.
  • onu bilmem de geçenlerde pkk açıkça tehdit etmişti gurbetçi türkleri. link bulmaya üşendim ama çok sinirlenmiştim. ben de bizim devlet o konuyla ilgili açıklama yaptı sandım başlığı görünce. şaşıracaktım, hakkımızı açık açık savunuyorlar diye, ama tehdit edenler aynalama yapmış gene.
    yeni bir mağduriyet propagandası başlangıcı.

linkli edit: https://www.sabah.com.tr/…hdit-hepsi-hedefimizdedir

kaynak sabah ama anf’den almışlar, isteyen oradan bulmaya çalışabilir.
  • olm bu iyi haber aslinda lan. artik bizim devletin de underground force projection kapasitesi var insallah oyleyse. yalpalaya yalpalaya da olsa buyuk devlet oluyoruz lan galiba. bu ulkeye hainlik etmeyi planlayanlari, devletin onlari nerede olurlarsa olsun bulup kafalarina sikmasi ihtimaliyle uyutmamak muhtesem bir sey degil mi?
hesabın var mı? giriş yap