şükela:  tümü | bugün
  • başlatılması gereken kampanyadır. zira her ne kadar akp hükümeti'nin icraatlarını beğenmesek de ortada bir gerçek var. yıllardır terörü başımıza bela eden ve yurtdışındaki hainlerin yargılanmalarına sebep olmayan avrupa birde türkiye'yi gözden çıkartmıştır. kusura bakmasınlar da bu mesele herkesi ilgilendiriyor. bu noktada biz ülke olarak bir tutum sergilemeliyiz. bir çok yazar para mı var avrupa'ya gidelim hemde ürün satın alalım diycek. ama sözüm zaten onlara değil gerçekten duyarsız olan kişilere. zamanında kıçı kırık italya'nın bize yaptıklarını ne çabuk unuttuk? biz aciz insanların torunları değiliz. artık silkelenip kendimize gelelim lütfen.

edit: dayanamayarak yazıyorum. yurtdışı görmemiş çomar diyenlere pasaportun fotokopilerini iletmek isterim. kaldı ki türkiye'nin bir çok kritik gündemi bu konunun yanında tabi ki çok boş geliyor ama dikkat edecek olursanız o önemli gündem başlıklarının çoğu sözlükte hep bana ait. ayrıca akp'li olmadığımı da yukarıda belirtmiştim. ben kendi düşüncemi yazdım ister katılın ister katılmayın. 3291 entry'den bir tanesinde akp lehine bir yazı bulursanız özelden yazın.
  • (bkz: ağlama melis)

bu yaz tatilde yine yunanistan'dayım. öptüm bye.
  • (bkz: nedenmiş)
  • (bkz: haftaya amsterdam'a gidiyorum)

şimdi siktir git.
  • butun ulken o avrupali urunler uzerine kurulmus, ulkende akpli comarlarlar da fahis fiyatlarla o avrupa mali arabalari aldi ama, onu ne yapacagiz?

ulan kola alip sokaga dokmeye benzemez ki bu, gerek bilisim alt yapin, gerek ticari anlasmalarin, gerekse ihracat ve ithalaatinin cogunlugunu yaptigin bir birlik bu... kimi neyle protesto ediyorsun?

araplar mi dolduracak avrupanin yerini? hangi urunle ve neyle diye sorarlar adama.
  • avrupa'dan urun alacak gucum yok, zaten avrupa'ya da gidemiyorum demiyor, kampanya yapiyor. sapsik comar seni.
  • "her ne kadar akp hükümeti'nin icraatlarını beğenmesekte " bu cümle bile her şeyi açıklıyor benim için. beğenmediğim icraatlar zaten ülkeyi bu noktaya getirdi. şimdi cefasını çekmek istemiyorum.
  • "amacımız yerli otomobil üretmek değil" diyen bakanın olduğu bir ülkede oldukça ütopik bir söylem.