şükela:  tümü | bugün
  • soyu, sopu ve dna sı hakkında yapılmış bilimsel araştırma için ;linkin park yasağı
  • 15-19 yaş arası cinsellille tanısır. (genelleme)

sancılı bir "azgınlık" dönemini 30 civarında yavaş yavaş atlatır. (genelleme)

daha az kıskançtır (genelleme)

bilgiclik taslamaz, ille benim dediğim olacakçı değildir (genelleme)

bulaşık yıkar yemek yapar ve bunu doğal bulur. övünmez. ayrıca çarşaflarını değiştirir ve çamasır asar. bununla da övünüp alkış beklemez. (genelleme)

kadında bekaret aramaz (genelleme değil)
  • yazın ürgüpte salcano bisiklet turnuvasına katılan,yokuş yukarı çıkarken traktör römorkuna tutunarak akıllılık etmeye çalışırken göz göze gelip gülümseyince römorka tutunmayı bırakan yakışıklı fransızdan yola çıkarsam,
    genelde uzun boylu,kumral ya da sarışın,rahat kişilikler.
    evet olayın bi alakası yok sadece hatırladıkça egomu tatmin ediyorum*
    tamam vurmayın artık.
  • bakire kızları sevmezler tecrübeli isterler
  • tabii ki kötüsü de var. sapığı, ruh hastası, şiddet göstereni.

ama geneline gelirsek, güler yüzlüdür avrupalı erkek. saygılıdır. cinsel açlığı olmadığı için etrafında ilgisini çeken kadın ya da şöyle söyleyeyim tanışmak istediği bi kadın olmadığı sürece kimseye dönüp bakmaz. yanında rahat rahat oturabilirsiniz. metroda, otobüste rahatsız edici hareketler sergilemez.

çok rahat soru sorabilirsiniz. asla bunu yanlış anlamaz ve yardımcı olmak için kendini parçalar*. şu ana kadar -2002'den beri- sokakta beni ya da başka herhangi bi kadını rahatsız eden birine rastlamadım.

ha avrupaya gelmiş yabancıları avrupalı erkekten saymıyoruz değil mi onlar konu dışı ? yoksa o yabancılar var ya onların allah belasını vermesin. açıklayıcı olmuştur sanırım.