şükela:  tümü | bugün
 • avrupalı erkek gören türk erkeğinden bir farkı olmayan durumdur.

  iki cins de aynı coğrafyadan çıkmış, aynı aile değerleriyle yetişmiştir. bakmayın hemcinslerimin sürekli bok atmalarına.
 • "o ne yaaa öyle sarı çiyan...yüzünde renk yok,saman gibi saçları var,balık balık bakıyor...ay tipsiz" der yerin dibine sokar
 • eğer fıstık yeşili, çingene pembesi ya da gökkuşağı renklerinde saçlara sahip olanını görmüşse, bir kaç saniye bakıp ve sonra normal bir şekilde yürüyüp yoluna devam eden kızdır.
 • hiçbir şey yapmaz. dil biliyorsa arkadaş olur, takılırlar. kızlar arasında kofti milliyetçilik zırvaları da olmadığı için gayet güzel anlaşırlar.

  ama avrupalı erkek gören türk erkeği afallar. bunlar erkekse ben cidden şempanzeymişim der. avrupalı taş gibi erkeklerin omuzlarına falan ancak gelirler bizim minyon oğlanlar. sonra da "pis sünnetsiz" der, işin içinden çıkmaya çalışır. avrupalı erkekler ise bu bastıbacakları görmemişlerdir bile... silik ve minyon bir şekilde araya kaynar bizimkiler.

  bizim oğluşların borusu ancak türkiye'de ötüyor. kendi gibilerle.
 • gördüğü kız güzelse, güzelmiş gerçekten der geçer. şaka lan şaka kıskançlıktan çatlar belli etmez.
 • bu veya benzeri başlıkta yazılan entrylere bakınca sözlüğün büyük kısmının dwarf olduğu sonucuna varıyorum.

  ya da başlıkta bahsedilen kız chalize theron ya da haidi klum.

  çevrenizdeki kızlar/erkekler ortalama bir avrupalı kızdan/erkekten çirkinse belki de hatayı kendinde arama vakti gelmiştir.
 • saçını sarıya boyatıp,bacaklarındaki siyah kıl köklerinden bir haber avrupai yürümeye başlar ;)
 • afallamaz bok atmaz kıskanmaz depresyona girmez. olmuyor öyle şeyler canlarım. avrupa sizin gördüğünüz mankenlerden oluşmuyor. avrupalı kızların hepsi sarışın mavi gözlü olmuyor. hepsinin boyu 175 değil. *

  edit: benim gördüklerim avrupalı değil türk kızlarıymış. hepsi kezbanmış. ben avrupa yakasını diyorsunuz sanmışım.
 • bu tür başlıklar gerçekten sıktı, tamam zamanında gülündü eğlenildi de artık kabak tadı vermeye başladı, bunun ardından gelecek cevaplar da belli ne oldu zoruna mı gitti, kompleks mi yaptın, kezbanlar alınmış falan filan... ne alınacağım çoluk çocuk sahibi olduk artık bunlara takılacak değiliz. benim anlamadığım avrupalıların niye bu kadar abartıldığı türklerin niye bu kadar ezildiği, takılmış herkes yok türk kızı yok italyan erkeği, niye bu kadar dar pencereden bakıyorsunuz hala? bir çoğunuz okumuş etmiş hem de öyle boş beleş okumuş değil az çok belli bir kültür seviyesinde olan insanlarsınız, burada da yazar olabildiğinize göre at gözlüğüyle değil de dışardaki bir adamdan daha farklı baktığınızı düşünüyorum hayata, olaylara... yani nedir bu avrupalı insan görme şaşkınlığı, siz dışarda her yabancı gördüğünüzde ağzınızı açıp aa yabancı mı diyorsunuz anlamadım ki nerede yaşıyorsunuz. insan insandır işte. her milletin güzeli de var çirkini de, bu kadar abartmayın artık.