• arnavutluk avrupa da miydi?
  • cinsellik dışında başka bi fark yokmuş gibi geldi suserlerin deyimlerine göre
  • su başlık altında yazanların avrupada yaşamadığı o kadar belli ki.

avrupada yaşamış biri olarak, türk kızının da avrupa kızının da iyisi ve kötüsü vardır diyorum.

parali koca diye götünu yırtan ne alman, polonyalı, ispanyol kızlar gördü bu gözler.

her yerde iyiye de kötüye de denk gelebilirsiniz. haa, sürekli kötü türk kızlarına denk geldiğinizi düşünüyorsanız, bur düşünün bakalim: sakin esas kalitesiz siz olduğunuz için kalitesiz kızları kendinize çekmiş olmayasınız?

kitap okumaktan aciz, gezmeyi bilmeyen, iki çift laf anlatamayan, tek derdi s.kmek olan adamlar için fazla iddialı bu konuşmalar. zaten 'türk kızı rererö" diye genelleme yapan insan ya çok küçüktür ya da cidden kültürsüz cahilin tekidir. çünkü okuyan eden , kendini gelistiren biri insanlari bireysel olarak degerlendirmesi gerektiğini, genellemelerden kaçınması gerektiğini bilir.

neyse, anlatsam da anlamayacaksınız zaten. daha uzatmayım. hadi bekliyorum; gelir birazdan küfür dolu mesajlar. o da umrumda değil gerçi. çünkü sadece ifade etmekten aciz insanlar, kufre başvurur. bu da benim üstte söylediklerimde haklı olduğumu gösterir sadece.
  • (bkz: bıyık)
  • türk kizlarinin su anki durumunu elestirenler önce kendisini elestirsin. bu durumda olmalarinin nedeni sizlersiniz. sonra yabanci kizlar söylemis böyleymis. iki yüzlü "türk erkekleri" sizi.
  • türk kızının dahip olduğu tek şey dişiliği iken
    yabancı kızımız kişiliğe sahiptir.
  • gireyim şu başlığa bakayım avrupalı kızı kim nasıl yine övmüş diye!

şaşırdık mı ? hayır

sizi kim doğurdu ananız kim sizin? hayatında kaç avrupalı kız tanıdık amk’um pide suratlısı!

(bkz: bi bitmediniz)
  • avrupalı kız gezip gördüğü yerleri paylaşırmış (bkz: lol) hatırı sayılır miktarda avrupalı arkadaşım/tanıdığım var (ameliyatlı yerime vurmazsanız iyi olur). en çok italyanlar. size sosyal ağlarda kız erkek farketmeksizin neler paylaşıyorlar bahsedeyim.

•çiftlerin öpüşürken çekilmiş fotoları (bazıları çiftin selfi çekimi, evet öpüşürken)
    •bikinili mayolu plajda yatarken çekilmiş özgüven fışkıran fotolar (kıllı şişman adam da şişman zayıf kız da)
    •duckface/suckface
    •haberim yokmuş gibi çek panpa pozu (en ruh hastası pozlardandır)
    •selfi çekip anlamlı (?) söz yazarak paylaşılanlar (her gün en az 1 2)
    •yemek fotoları

en acayiplerinden biri de google'dan bir ceylan fotoğrafı bulup "çekim yaparken karşılaştık" başlığıyla paylaşarak boktan kısa filminin reklamını yapmaya çalışan tipti. saysam daha sayarım ama üşeniyorum. avrupa övecekseniz refahlarını övün. eğitimlerini övün. gidip de öpüşürken foto ihtiyacı hisseden onaylanma açlığı arşa çıkmış geri zekalıları övmeyin. demiyorum ki avrupalı kızlar boktur, ama bunlar da var.
  • biri vurur diğeri vurdurur abi
  • avrupalı erkekler ile türk erkekleri arasındaki farklara benzerdir.
hesabın var mı? giriş yap