şükela:  tümü | bugün
  • bir tanesi avrupayı vizesiz gezer, diğeri vize almak zorundadır. şaka bir yana ben farkı bilmiyorum çünkü hiç türk sevgilim olmadı veya iyi bir türk kızı ile arkadaşlık kurmadım. genelde ruslar veya şöyle söyleyeyim eski sovyet birliğinde olup ülkemizin kuzeyinde olan kişiler ile arkadaşlık kurdum şu ana kadar.

bunların hepsine rus kızı diyerek devam ediyorum. öncelikle türk kızı denilince akılla; tanışmak için kırk takla atılan ve çok fazla taktik ile kız ile tanışma gibi ıvır zıvır bilgi var ekşide. rus kızları ile böyle bir şeye ihtiyaç yok. rus kızına merhaba dersiniz ve o da size tanışmak istiyorsa merhaba der ve bir arkadaşlığın ilk temeli atılır. barlarda da aynı sistem beden dili ile gerçekleşir. kızın yanına gider dans edersiniz o sizi isterse güzel bir gece geçirirsiniz vs.

ekşi sözlükte zaman zaman türk kızları ile ilgili şikayet içerikleri görüyorum. aynı avrupalı kız vs türk kızı gibi. bu tür başlıklarda yazılanlar doğru ise vay ülkenin gençliğinin haline.

not: eğer yanılıyorsam beni bu konu hakkında yeşillendirin. ben en çok türk kızlarının düşüncesini merak ediyorum.
  • turk kizi candir amk. sahsen tercihimdir.
  • avrupalı kızların %90'ı hesabı erkekle ortak öderken, türk kızlarında bu oran %10'dur.
  • şimdi başka bi havamız olduğu doğrudur avrupalıyız bi kere hele ki balkan esintileri falan varsa oooo tamam zaten
  • avrupa’lı kızlar öncelikle eğitim , kültür, özgüven , sadakat gibi kavramlara önem verirken bizim kızlarımız para , ev , araba gibi değerlere önem verir...

edit: sinirli bir arkadaşın “herkes aynı değil “demesi üzerine gelen edit.
    herkes aynı değil genelleme yapmıyorum

edit2: "avrupa'lı kızlar bakire değil ama ya" yazan cinsiyetçi gerizekalılar var.. kendileri meme görücem diye 40 takla atar ama evlenecekleri kadını bakire isterler.. bencilliğin hangi seviyesi bu ?
  • türk kızları bana hoş gelmiyor. sevgilim olmadı. dışardan gördüğüm kadarı ile. bir kere fiziki olarak avrupa kızları üstün. bunu kabul edelim. ve gerçekci olalım. bunu gectim. cahilik var. bir tanesinde bile erdem göremedim. görmediklik var. tatil beldelerinde bikini giymiş kızın türk kızı olduğunu nasıl anlarsın. yaptığı itici hareketler ile. havalar, tripler. sacını sarıya boyatırır kendini medeni sanır. bikini giyer kendini paris hilton sanır. birde bunların heşema ile denize girenleri mevcuttur. onlar zaten allahlık. havuzda filan bunlar iticiliğide geç, iğrenç olur. tam hanozlardır. hele o almancılar. ne alman olmuşlar ne türk.

ediit: bazı hanım arkadaşlar bana kızdı. haklılar bir şey demiyorum. bütün türk kızları böyledir diye bir sonuç cıkmaz aslında yazdıklarımda. dedim hiç türk sevgilim olmadı. ben gördüklerimi yazdım. tabii böyle durumlarda genelde göze batanlar ıyyyy denilecek tipler akılda kalır.
  • bir kere avrupalı kız türkiye'nin avrupa ülkesi olduğunu bile bilmeyebilir. bu çok büyük bir rezil durum. bu yüzden hemen gaza gelmeyin bence. tamam güzellik konusunda rus, çek, alman, fransız, macar kızları gibisi yoktur ama ülkemin kızları ile zorluklarla mücadele edilebilir. yani avrupalı kız parasızlığa tahammül edemez. yarın bir gün evlenir, maddi sıkıntı yaşarsan çocuğu alır geri dönmemek üzere (dıbrışka nenesine) kız evine gider.

bu yüzden baş koymuşum türkiye'min kızına...

not: bu entry beyaz rusya taraflarında yaşayan kadınlardan habersiz yazılmıştır.
  • anadil.
    muhatap olmak zorunda kaldıkları insanlar.
    sokakta gördüğü suriyeli sayısı.
  • avrupali domuz gibi kokarken digeri mis kokar. biri 12 yasinda erkek arkadasiyla eve cikarken digerinin yasi kariyer ardindan tr gibi bir yerde adam gibi adam bulana dek 27 28 i bulur. birlesik krallikta dogup tatli bir avrupaliyla evlenmek varken kil yumagi bir turk erkegine razi olur turk kizi.
  • erkek çocuklarını dinsel tercih yapacak yaşa gelmediği halde kişisel inançları uğruna sünnet ettirirler. aralarında 1400 -1500 yıl olan insanların karşılaştırılmasıdır.