şükela:  tümü | bugün
468 entry daha
  • alman prens kafesleyen ilk türk değildir. bildiğim kadarıyla bavyara kralının (veya dükü) gelini, faber-castell'in kont sahibinin gelini ve adını söyleyemediğum liechsskdjdjdtein isimli krallığın gelinlerinden biri de türk.

tabii "kezbanın" eline gerçekten politik bir güç geçmişse bunu türkiye'nin, türklerin ve diyasporamızın yararına kullanmasinı dilerim. öyle olacağını sanmam ama yine de...

bu arada birisin "sen de kendine prenses bul" falan demiş ama eğer bakarsanız avrupalı asilzadeler arasında sadece erkekler başka milletlerden eşler almışlardır. beyaz adam, beyaz kadının yabancıya gitmesi konusunda sandığınızdan daha çok kıskançtır. zaten bu yüzden dünyaya "en iyi erkeğin kendisi olduğu" yanılgısını pazarlamıştır.

edit: günümüz insanlarının genelinin "biz hepimiz eşitiz" demesine rağmen monarşik unvanlara bu kadar düşkün olmaları gerçekten insanların ne kdar iki yüzlü olduğunu gösteriyor (bunu "kezbana" hitaben söylemiyorum, genel olarak diyorum).

bunun yanında entrylere midem kalktı. kadını desteklesin desteklemesin, hepsinden buram buram eziklik akıyor. almanlardan da, onları yalayan türklerden de tiksiniyorum.

türk kadınının erkek versiyonu olan türk erkeklerine edilen hakaretlerden de tiksiniyorum. solculuk taslıyorsunuz ama uydurma "bamya pipili" lakabı üzerinden resmen insanların vücudunu aşağılıyorsunuz. iğrençsiniz.

ayrıca anladığım kadarıyla adamın osmanlı hanedanlarının soydaşlarından farkı yok.
hesabın var mı? giriş yap