şükela:  tümü | bugün
  • sanatta, sporda, bilimde, eğitimde, tarımda ve daha birçok alanda yokuz. bari bize ait, kültürümüzü de yansıtan taharet musluğunu avrupa'ya satsak da dünya kültür mirasına bir katkımız olsa. her tuvalete gidişte bizi hatırlasalar. popolarında iz bırakalım bari.
  • katildigim fikir.

boyle bir icadin varligindan haberdar olmadiklarini dusunuyorum. olsalar bunca iskence cekilir mi yav.
  • katıldığım önerme çünkü herkes götünü yıkamalı.

sloganda bu olsun.
  • baskalarinin aklina gelmis fikirdir.
  • şaka maka pazarlanması gereken fikirdir lakin avrupalı bunu kabullendikten sonra senden niye alsın musluğu dünyanın en kaliteli musluklarını kendileri yapıyorken ?

(bkz: grohe)

ancak nereden olursa, nasıl yaparlarsa yapsınlar, yeter ki yapsınlar. el alışkanlığı atıyorsun elini, her seferinde boşa çıkıyor, uyuz oluyorsun. otel odamdaysam direk duşa giriyorum o vakit. değilsem asıl işte o zaman sıçtım.
  • aslında var satılıyor. lakin talep sadece türklerden o yüzden türklerin az olduğu ülkelerde bulması zor. almanyada rahatlıkla edinebilirsin. lakin misal polonyada benzeri bir aparat var lakin klozeti komple alman lazım montajı ile yaklaşık 1000 tl ye geliyor. kendi evim olsa taktırırımda kiralık eve gerek yok. alışınca duşta güzel bir alternatif. lakin alışana kadar hakikaten büyük problem.
  • ilk partiyi ihrac ettikten sonra, taharet muslugunun uzerine sicmamak icin uygulanacak teknikler konferansina, isvicre'den bilim adamlari davet ederiz. karsilikli ticari ve kulturel iliskiler bu yolla ilerliyor.
  • bırak avrupa'yı araplara bile satamıyorsun.
  • japonların tam otomatik robot başlıklı tuvaletleri yanında şansı olmayan musluktur.

sıcak su bile veriyor.