• sanatta, sporda, bilimde, eğitimde, tarımda ve daha birçok alanda yokuz. bari bize ait, kültürümüzü de yansıtan taharet musluğunu avrupa'ya satsak da dünya kültür mirasına bir katkımız olsa. her tuvalete gidişte bizi hatırlasalar. popolarında iz bırakalım bari.
  • aslında var satılıyor. lakin talep sadece türklerden o yüzden türklerin az olduğu ülkelerde bulması zor. almanyada rahatlıkla edinebilirsin. lakin misal polonyada benzeri bir aparat var lakin klozeti komple alman lazım montajı ile yaklaşık 1000 tl ye geliyor. kendi evim olsa taktırırımda kiralık eve gerek yok. alışınca duşta güzel bir alternatif. lakin alışana kadar hakikaten büyük problem.
  • katildigim fikir.

boyle bir icadin varligindan haberdar olmadiklarini dusunuyorum. olsalar bunca iskence cekilir mi yav.
  • katıldığım önerme çünkü herkes götünü yıkamalı.

sloganda bu olsun.
  • hali hazırda satılan üründür.

link
  • şunu ve de şunu yanında eşantiyon olarak verdikmiydi tamamdır bu iş.
  • tutmayacak ticari girişim.

azizim bir senedir avrupada yaşıyorum ve bu dallama avrupalılar ne yazık ki taharet musluğunun ne denli büyük bir nimet , bir kolaylık olduğunun farkında değiller ve bu aleni gerçeği adeta inatçı bir çocuk edasıyla, afedersin kıçlarında bir karış bokla, inkar etmekte herhangi bir beis görmüyorlar.

hadi diyorsun tamam adam hiç kullanmamış, bilmiyor işin ne denli güzel, hijyenik noktalara vardığını ( piuuu taharet musluğu güzellemesi, nasıl özlediysem, tazziğine kurban ) o sebeple anlayamıyor, ama yoook

“ eski erkek arkadaşım türk’tü ve türkiye’ye gittiğimde gördüm taharet musluğunu ve kullandım ancak çok amaçsız, buz gibi su popişime vurdu, bu ne şimdi ? “

diye bana, şu dünya üzerinde icat edilmiş belki en faideli şeylerden biri olan taharet musluğunu yeren bilmemkaçıncı dallama avrupalıdan sonra gerçekten bıraktım abi artık ipin ucunu, götünüzde bir karış bokla size mutluluklar, ne diyeyim.

tutmaz aga, adamlar resmen şu olayı biz onlardan önce bulup hayata geçirdiğimiz ve açık açık aşırı mantıklı bişey olduğu için, inat ediyolar kullanmamakta diretiyorlar. yoksa başka bir açıklaması olamaz taharet musluğunu yermenin.

kaldı ki herşeyin en güzeline çöken avrupa böylesi çocukça bir inat içinde olmasa senelerdir ürettiği klozetlere taharet musluğu koyamaz mıydı sanıyorsunuz ? yani kuantum fiziği değil amk alt tarafı kıçıkırık bir boru ile sonlanan basit bir tesisat olum, adamlarda en başta böyle bir talep olsa, bunu kullanmaya istek, meyil olsa çoktan en güzelini kendileri üretir satardı zaten, ne yani teknolojisi mi yeterli değil ? yoksa paraları mı yok ? değil ulan işte adamlar bunu kullanmak istemiyor apaçık, yoksa aman türkler bi gelseler de taharet musluklu klozet üretseler biz de doya doya götümüzü yıkasak diye çaresizce bekleyen almanlar mı var yani ? peeh
  • bırak avrupa'yı araplara bile satamıyorsun.
  • japonların tam otomatik robot başlıklı tuvaletleri yanında şansı olmayan musluktur.

sıcak su bile veriyor.
hesabın var mı? giriş yap