şükela:  tümü | bugün
  • nasıl başlık açılmamış hayret. yılların maden suyu içicisi olarak söylüyorum; içimi en iyi maden suyu. ayrıca şişeleri çok sempatik. istanbulda pek bulunmamakla birlikte anadolu yakasında bir adet dağıtıcısı bulunan firma. geçen yıl hakmar marketlerinde bulunuyordu, bu yıl yok. mutlaka bulup deneyin suserlar.
    işletmecilerine selam olsun, bir gün fabrikanıza uğrayacağım. bu entry yi hatırlatır, iki maden suyunuzu içerim. bedava istemiyorum lan, parasını öderim.
  • avşar ismini görünce hemen aldığım, şişesi pek tatlı, içimi kolay olan maden suyu. ankara'da askeri kantinde satılmakta.
  • avşar doğal maden suyu ürünleri ilk defa piyasaya satışa çıktığında, afyonkarahisar'da bir lokantada tesadüfen, biraz da tavsiyeyle buzdolabında görerek 3 - 4 değişik çeşidinin tadına bakmıştım; şişe tasarımının, "bir felaket, elle tutulamıyor, saçma sapan armut gibi bir şey" şeklinde eleştirilmesine rağmen ben beğenenler tarafındayım, ilk gördüğümde çok sevimli ve sempatik geldi bana şişe tasarımı, bir su damlası gibi bence, o gün lokantada bu firmanın yatırımcı girişimci patronunu tanıyan birisi bana, şişe tasarımına çok zaman ayırıp şekline karar vermek, kalıbını hazırlattırmak konusunda ciddi bir gayret gösterdiğini anlattı, bence emeğe saygı göstermek gerekir, ben afyonkarahisar'da yaşayan biri değilim, akdeniz yönünden marmara tarafına giden, tesadüfen oradan yolu geçen birisiyim, asla bu yatırımı yapan veya yapanları tanımam, sadece bir tüketiciyim, bu günlerde bim marketlerde avşar mango-ananas doğal mineralli içecek altılı paketlerini görünce, iki yıl sonra aklıma geldi açıkçası bu cümleleri yazmak, herkese saygılar.
  • şişesinin güzelliğinden dolayı dikkatimi birkaç zamandır çeken ve en sonunda buca kim markette maden suyunu görüp denemeye karar verdiğim tasarım şişeye sahip maden suyu. içimi sırma dan ve beypazarından açık ara daha kolay. tavsiye ederim. yalnız bimlerde sadece meyvelileri var.
  • dün bimden (evet şu kazık olan market artık) mango kivilisini aldım. 3,95 tl. şişesi zaten çok şirin ama 200 ml olduğunu da yazayım. hoşuma gitti. tabii hoşuma gitmeyen bir yönü var ki şurup kullanması. keşkem beyaz şeker kullansa idi. bir daha da almam. sarıkıza devam
  • mango ananas aromalısını şiddetle tavsiye edecegim ferahlatıcı ve serinletici içecek. niğde gazozu ile birlikte favori içeceğim olmayı başarmıştır.
  • önceki gün baktım. glikoz olunca vazgeçtim.

edit: meyveli olan
  • mango ananas aromalısı oldukça güzel olan. ama şeker oranı çok fazla gibi.
  • mango ananas aromalısı harbiden baya iyi diyerekten üstteki yazar arkadaşa katıldığım maden suyu üreticisi

şimdi reklamlar
  • instagramda gördüm. hanımlarımız bu işide el atmışlar. şişeleri atmayıp değişik değişik renklere boyayıp süs olarak kullanan mı dersin, baharatlık olarak kullanan ve daha bir sürü şey... evde boş oturmak insana neler yaptırıyor görüyorsunuz.