şükela:  tümü | bugün
 • hollywood senaryolarını aratmayacak bir şekilde bylock ile alakası olmayanların nasıl devletin elindeki bylock ip listesine girdiğini bir kaç hafta gibi kısa sürede çözmüştür.

  yaklaşık 200bin kişi bylock uygulaması indirmediği halde, başka uygulamalarda yer alan 1x1 pixelde gizli bir reklamın bylock serverlarıyla bağlantı kurmasından dolayı mit'in bylock listesine girmiş.

  beşiktaş ilçesinin nüfusu kadar insanın adını temizlemiştir. csi-fetö çekilirse meşhur olup parayı da vurur umarım. tabii fetöcü diye alma ihtimalleri de var.

  https://twitter.com/…tas7/status/917814217301987328

  http://www.aliaktas.net/…kisilerde-ckan-bylock.html

  iki ay sonra edit: 11,480 kisinin bylock yuklemedigi halde bylock listelerine dahil oldugu aciklandi bir bassavci tarafindan. cok sukur ali aktas'i fetocu diye almadilar. memlekette halen sagduyunun kalmis oldugunu gormek mutluluk verici. kendisi bir kitap yaziyor. dizisini de kurtlar vadisi cekecetir. artik ali aktas'i hangi yakisikli star oynar bu konulari konusmanin vakti geldi.
 • yüzlerce ailenin şimdiden hayır duasını alan ve daha nicelerininkini alacak avukat. fetönün bylocktaki kumpasının çözülmesini sağlayan kişi diye tarihteki yerini alacaktır.
 • fetö'nün kumpası bylock zokası adıyla yayınlanan kitabın sahibi avukat. kitabı bu gece elime aldım sanki sürükleyici bir roman gibi uzun süre okumaktan kendimi alamadım. iyi ki böyle insanlar var. bylock hatası yüzünden yok yere eziyet çeken 11 bin den fazla insanın ve ailesinin türkiye'nin bu garabet hukuki ortamında yaşadıkları acıların dinmesi için çalışan ve başaran bu güzel insanlara hepimiz şükran borçluyuz. kitapta adı geçen diğer iki önemli kahraman da koray peksayar ve tuncay beşikçi. bu kitap bütün hukuk fakültesi öğrencilerine okutulmalıdır. artık tanıdığım tüm hukukçulara bunu tavsiye edeceğim.
 • saadet partisinin yükselişinde etkisi olduğunu düşündüğüm adam. bir sonraki dönem mebus olması oldukça olası.
 • bylock programının 2015 yılında haber olduğunu, ekran görüntüleriyle paylaşmış.

  burdan

  canla başla mücadelesi takdire şayandır.
 • şu adreste görüşlerini paylaşmaktadır.

  https://twitter.com/aliaktas7