şükela:  tümü | bugün
  • terörist, katil veya başka kötü bir şey bile olsa bir kişinin avukatı ile görüşme hakkı vardır.
    devlet bahçeli’nin bu fikrine bu isyan neden çıktı anlamış değilim.
    sanki devlet bahçeli hdp ile el ele yürüyelim dedi. apo’nun heykelini dikelim diyenlere destek çıktı.
    yani önceki entrylerime bakarsanız imamoğlu’na destek çıktığımı görürsünüz ama bahçeli’yi en son eleştirebilecek grup chp’dir.
  • cezası müebbet hapis olan bir kişinin görüşebileceği tek varlık hayaletlerdir.
  • yasal haktır şudur budur, bunu bir kenara bırakalım da, 1 oy muharrem ince'ye 1 oy hdp'ye kampanyası düzenleyenler gelmişler devlet bahçeli eleştirisi yapıyorlar, terörist başının avukatıyla görüşmesine karşı yazılar yazıyorlar sözlükte.
    fistanlı köpekler akılları sıra algı operasyonu yapıyorlar.
    afrin ve fırat kalkanı harekatlarına karşı çıkıyordu bu yavşaklar.
    kürdistan'da hdp batıda chp kampanyası yapanlar bunlar.
    eş başkanları günaşırı pkk propagandası yapıyor, onlara destek verip güya devlet bahçeli üzerinden milliyetçi oyları manipüle etmeye çalışıyorlar. götleri tutuştu anlaşılan.
  • 5 yıldır avukatım, savunma hakkına yürekten inanıyorum ama bu tür bebek katilleri ve cinsel istismarcı ve cinsel saldırı faillerine bu hakkın fazla olduğunu düşünüyorum. mevzuatta da bu konuda düzenleme yapılmalı.
  • marius de sade gardeş, bahçeli teröristin köklerini kazıyalım, emelim gömelim sikelim atalım diyen bir lider. bunu yazan da bir lider. seçim öncesi ne ayaksınız lan siz demezler mi.

aq yerinde madem terörist parti bu kapatsın bahçelinin patronu, siyasi kriz mi çıkar çok korktuk aq, ekonomik kriz mi çıkar aman çok korktuk aq.
    kelime yapmayacaksınız, terörist ise sikip atacaksın, altına yatak koynuna karı evine avukat göndermeyeceksin, hdp liyse terörist demeyecek onlara da sahip çıkacaksın, chpliyse ona da köpek gibi saygı duyacaksınız.
    akpnin uzun vadede insanlık hayrına iyi yaptığı ne varsa chp önerilerinden oluşuyor.
    bunu anlamayanlar o beyinciklerine soksun.

atatürk e de saygı duymayanın, karalayanın da anasını avradını sikeceksin, 100 yıl önce haysiyet kurtarmış bir lider. damat ferit ve onun gibi piçlerden.