şükela:  tümü | bugün
 • ankara 7. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 19.02.2018 tarih ve 2018/1369 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • (bkz: lawyer)
 • başlık yeşillendikce önce sesi ardından kokusu geliyor.*
 • miss osuruk 2017 olmayan güzel. olunca şikayetçi oluyormuş.

  hayat ne kadar ilginç. onca yıl okuyacaksın, herkesin ifadesini özgürce belirtebileceğini öğretip, başkalarının özgürlüklerine saygı duyma gerekliliğini anlatan okuldan mezun olacak, ekmeğini bu işten yiyeceksin. sonra hakkında yazılanları beğenmeyip, ifade özgürlüğünü yerle yeksan edip, hepsini sildireceksin. hadi hakaretleri sildirdin, anladık ta masum girilerden ne istedin. sen böyle sansürcü olunca, böyle bir platformda nasıl bir tepki bekliyordun ki? peki içinde olduğun adalet kurumlarını kullanıp, insanları korkutman ne kadar doğru. pek bir sonuç çıkmayacağını sen de biliyorsun ama amacın farklı, yıldırmaya çalışıyorsun.

  ossurduğun yalan mı? sana bir sır vereyim mi; hepimiz osuruyoruz, hem vallahi, hem billahi. kızlı erkekli hem de, genci yaşlısı... ama hiç kimse senin gibi sosyal platformlarda yayınlamıyor, farkımız bu. bilmem kaç numaralı mahkemenin sildirme kararı bu doğal gerçeği değiştirmiyor, değiştirmeyecek.

  çakma sarışın olduğun da gerçekti. geçenlerde televizyonlarda görmüşler sanırım esmer olmuşsun bugünlerde.

  parayla okul okuduğun da doğru. özel üniversite mezunusun.

  bir de akp adaylığın vardı sanırım ki tuzu biberi bu olmuştu.

  gördüğün gibi sana söylenen herşey doğru. bak 5 aydır entry de sildirmiyorsun tam akıllandın derken bu defa bir arkadaşımızdan şikayetçi olmuşsun. illa gündem olacağım diyorsun sanırım. hayırlı işler.
 • gerizekalılara dert olmuş avukattır.

  sorsan ne alıp veremediği var diyeceği tek kelime yok.

  -neden yapabiliyorsun

  -eee çünkü yapabiliyorum

  -hı ok