şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • 220 x 4 = 4 psikolojik danışmanlık alırsın ve en azından adalete güvenmek zorunda kalmazsın.
 • gayet iyi fiyattır.

  avukat olan çok yakın akrabam var. danışmayı bırakın yeri geldiğinde dilekçe yazdığında veya davaya gerek kalmadan yönlendirerek iş çözdüğünde bile kuruş alamadan işini devam ettiriyor. büronun kirasını ödemekte zorlanıyor. sürekli eş-dost, tanıdık işini çözmek için telefonda saatlerini harcıyor. iş çözüldükten sonra bir teşekkürle geçiştiriliyor.

  bu fiyata görüşme yapanlar da vardır, yok demiyorum. ama bizimkinin avukat arkadaşlarının da bürolarına günlerce uğramayan oluyor.

  başlık sahibi ve bu konuda kafası karışık olanlar için önerim şudur: herkesin bildiği şehrin en lüks mekanlarında büroları olan avukatlar yerine adliye binası etrafında veya 3-5 sokak ötede apartman dairelerinin 10., 15. katlarında tek göz odada bulunan avukatların yanına bir uğrayın. hem işiniz çözülür hem de onları sevindirmiş olursunuz. insan yüzü görürler.
 • ve bu alacağınız bilginin eski veya yanlış olması durumunda bir hakkınız olmaması durumu insanı üzer.
 • bu kadar hukuk fakültesi mezunu enflasyonu olan ülkemizde alınamayacak olan ücrettir.
 • escort piyasasinin bile uzerinde bir rakam.
 • türkiye'nin en iyi birkaç hukuk fakültesinden birinden (birçoğuna göre en iyisi) 4 senede dereceyle mezun oldum. aynı yıl yüksek lisansa başladım ve 1 yılı yurtdışında olmak üzere yüksek lisansımı da yine türkiye'nin en iyi hukuk fakültelerinden birinde yaptım. aynı yıl yine türkiye'nin en iyi hukuk fakültelerinden bir diğerinde doktoraya başladım, doktora yeterlik sınavını 95 puanla geçtim ve şu an tez yazıyorum. bilfiil 11 yıldır hukuk eğitimi alıyorum ve 5 yıldır da okulla eşzamanlı olarak avukatlık yapıyorum. mesleğimi de elimden geldiğince dürüstçe, kimseye hayal satmadan icra etmeye çalışıyorum. (bu yüzden görüşmeye gelen 10 kişiden sadece 1 tanesi vekalet veriyor, yüzde yüz hallederiz denilmesini bekliyor insanlar ama olsun, kafam rahat, iş ahlakı olmayan adamlarla çalışmamış oluyorum.

  kimse kusura bakmasın da "insanlık namına" osurmam bile. emeğin, eğitimin, bilginin kıymetini herkes bilmek zorunda. bilmeyen de acı tecrübelerle öğrenir.

  he, ne zaman bakkaldan insanlık namına 2 paket çayı bedava alırım, oto sanayide arabanın bakımını insanlık namına bedava yaptırırım, arabanın deposunu insanlık namına bedavaya fullerim, saçımı insanlık namına bedava kestiririm, işte o zaman danışmanlığı da insanlık namına bedavaya veririm.
 • rahmetli babam 40 sene avukatlık yaptı bir kere danışmanlık ücreti almadı. tekke gibi gelen giden sordu bilgi aldı siktir olup gitti. danışmanlık istemiyorsanız açın internetten okuyun amk. insanların bilgisini, eğitimini, tecrübesini kullanmak bedava olsun ne güzel amk.
 • evine musluğu tamir etmeye gelen ilkokul mezunu tesisatçıya 10 dakikalık tamirat için 100 lira verir ama kendisine vereceği bir saatlik danışmanlık için dört sene okumuş, bir sene staj yapmış ve yıllarca çalışarak tecrübe edinmiş bir insana hakkı olan ücreti ödemekten imtina eder. bu da böyle bir akıl tutulmasıdır.
 • burda mı soyunuyoruz icerde yeriniz var mı?
 • bugüne kadar bir kuruş bile danışma ücreti alamadım. üstelik saul'e çanta bile taşıtmam. benim bildiğim türk insanı, anasını siktirir ama insanın emeğinin karşılığını vermez.