şükela:  tümü | bugün
 • istanbul 6. sulh ceza hakimliği'nin ihsan baran'ın talebi üzerine verdiği 06.03.2018 tarih ve 2018/1336 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • 6 yıl 8 ay hapis cezası almış.
  cezaevinden mi sildirmiş anlamadım?

  edit: valla iki haber sitesi vardı, t24 ile sendika.org, ikisinin de bağlantıları erişime kapatılmış. açık bağlantı bulursam düzeltirim.

  edit 2: gir.im proxy ile girilebiliyor:
  https://gir.im/…n-avukata-barodan-sorusturma,553165
 • "devletin avukatıyım kimi kime şikayet edeceksin" diyerek darp etmek, ilişkiye zorlamak nasıl bir manyaklık! çıkınca yeni bir hayat filan kuracak heralde..itibar yönetimi yapıyor haysiyetsiz.

  cezası onaylanmış tecavüzcüler haberleri sildirememelidir. özellikle bu insanların dışarı çıkıp aynı hayatlarına devam etmek gibi bi planı olduğunda...
 • süleyman demirel'in anani öpen kadı ise fıkrasini hatirlatmistir.
 • adalet mülkün temelidir.
  hukuk adaleti korumak için kullanılmalı,
  bu tip sapıkları koruma adına kullanılması, bu tip başlıkların sansürlenmesi en az bu avukatın yaptığı kadar utanç verici.

  ihsan baran uzun zaman önce insanlıktan çıkmış, inşallah meslekten de çıkartılır.
 • şimdilik 2 kere sildirilmiş olan içerik... arkası gelecek gibi görünüyor. ama şu bir gerçek ki avukatlar bu içerik sildirme konusunda çok başarılı.

  23 şubat 2018: istanbul 3. sulh ceza hakimliği'nin ihsan baran'ın talebi üzerine verdiği 14.02.2018 tarih ve 2018/733 d.iş sayılı kararı
  6 mart 2018: istanbul 6. sulh ceza hakimliği'nin ihsan baran'ın talebi üzerine verdiği 06.03.2018 tarih ve 2018/1336 d.iş sayılı kararı

  burada sorun şu, hani bir iddiadır, ve aklanmıştır, artık yalan ve yanıltıcı sayılacak içeriğin sildirilmesi anlaşılaiblir. ama burada böyle bir durum da yok. bu durumda konu ile ilgili bilumum haber ve başlıkların silinmesi haber alma hakkının da ihlalidir.

  not: bu entryde yine iddianın içeriğinden bağımsız nefret dili, hakaret ve suç teşkil edecek içeriğin yayınlanma hakkı kesinlikle savunulmamaktadır. sadece haber değeri olan bir içeriğin pat diye kolayca silinebilmesinin "tuhaflığı" dile getirilmektedir.