• ben ki kanlı bıçaklı kavga ettiğim adamın yüzüne vuramıyorum, bu tıynetini siktiğim orospu evlatları koyunun yüzüne yüzüne indiriyor yumruğu. ulan sizin ben kitabınızı sikeyim. kazandığınız parayı sikeyim. o parayla doyurduğunuz ailenizin amına koyayım. haysiyetsiz köpekler.
  • gerçek vahşet budur. lan altı üstü yününü alacaksın hayvanın neden dövüyorsun orospu çocuğu?
  • amaç kırpmak değil hayvana eziyet. başka bir açıklaması yok. en ilkel kapitalist bakış açısıyla bile anlamsız. adam hayvanı dömekten kırpamıyor, verimsizlik diz boyu. o zaman nedir bu? gerçek mi görüntüler?
  • gerçek kapitalizm bu değil.
    kapitalizm o hayvana ufaktan bir sakinleştiriciyi dayar, süreci hızlandırır. adam enerjisinin yarısını koyunu dövmeye harcıyor amk.
  • para hırsının sonucudur. avustralya dünyanın en büyük koyun çiftliklerine sahip ülke. en çok koyun da burada var. haliyle en büyük koyun yünü ihracatçısıda avustralya. daha kısa zamanda daha fazla koyun kırkma baskısı yüzünden bu hale gelmiş bu orospu çocukları.

bununla birlikte "batı medeniyeti" kavramında ki "batı" kelimesini hala coğrafi bir kavram olarak algılamakta ayrı bir vaka. sen çok yanlış gelmişsin kardeş demek lazım.
  • lanet olsun insanlığınıza.
  • sorsan nicole kidman, miranda kerr... amına koyduklarım sizi!
  • insani diyen insanlık bilmiyordur. vahşetin dik alasıdır.
    1995 öncesinde onlarca kez binlerce hayvanın kırkıldığına şahit oldum.
    kırkanlar sözlükte anadolu çomarı diye adlandırılan güzel insanlardı. hayvanlar kırklık denilen makasın çıkardığı sesten ürkmesin diye makaslar özenle bileyletitilir ve görüntüden ürkmemeleri için kulakları ile gözleri kapatılırdı.
  • şeytan'ı görmek isteyen, aynaya baksın bir kere.

insan kötünün kötüsüdür, dünya'nın baş belasıdır; en büyük şeytandır, kavramsal olarak. *
  • ''bir koyun ne kadar vahşi kırkılabilir ki ah şu troller'' diyordum ki resmen gerizekalı gibi hissettim. hani bizdik bağnaz, vahşi, barbar ??? ne oluyor lan ? en cahilimiz en dağlımız en köylümüz o koyunu bir kırkarki koyun bile anlamaz. sizin derdiniz ne? koyun gibi kuzu gibi canımın içi hayvana nasıl yapılır bu saçmalık?

dusunuyorum bir turlu anlamıyorum. ısıracak desen ısıramaz teper desen tepemez toslasa o kadarcık alanda çok zor, yırtıcı desen değil vahşi desen değil. adı üstünde koyun yani. kuzu. dünyanın en şirin hayvanı. melek gibi suratı. düz bir yere yatırsan hayvan ''kalkayım ben '' diye debelenmıyor bile. bu ne biçim dünya lan.
hesabın var mı? giriş yap