şükela:  tümü | bugün soru sor
 • awei'nin überfellah kulakiçi bulütut kulaklığı. ses yalıtımı efsane, şarj süresi 1 saat -hatta daha kısa süre-, kullanım süresi doyurucu (müzik için 4, konuşma için 6 kullanım süresi) değişik mıknatıslı bir şey. pişman etmez şeytansı.
 • aliexpress'ten 12 dolara aldım.
  knowledge zenith'te yaşadığım şaşkınlığım, awei'de beş katına çıktı.
  ya arkadaş bu çinliler bu paralara bu kulaklıkları nasıl üretiyorlar gerçekten anlamıyorum.
  5 yıl öncesinin parasıyla 100-150 liralar bayıldığım sennheiser'dan sony'den ses kalitesi çok daha iyi ve gayet sağlam.
  6 aydır nereye gidersem benimle geliyor.
 • 16 mart cuma günü bim’e 40 liraya gelecek kulaklık. görselden bu ürün olduğu net belli. şuan piyasada 90-100 liraya bulunurken bim’e bu fiyata gelecek olması büyük fırsat.

  edit: arkadaşlar bim'e gelen kulaklık awei marka değil bim'in teknolojik ürünlerinde gördüğümüz aeron marka. fakat kulaklığın tasarımı, kutu tasarımı, model numarası (kutu arkasında a920bl) birebir awei'nin kulaklığı gibi. benim anladığım kulaklık bildiğin awei a920bl modeli fakat sadece marka ismi değişik. fiyat olarak da yarı yarıya.
 • 2 gün önce d&r dan aldığım kulaklık, kampanya varmış - 150 tl. muhtemelen dışarıda daha uygun fiyatlara da bulunabilir. görüşme yapabiliyorsun, ses yalıtımı, basslar falan efsane. spotify youtube falan dinlerken pause yapıyorsun. şık duruyor. emsallerinin fiyatlarını düşününce, profesyonel falan değilseniz, hiç aramayın bunu alıp devam edin.