şükela:  tümü | bugün
  • bekar evine gidebilecek, geçici olarak düşünülen eşya olabilecek ürünler üreten marka. televizyondan başka bir ürüne rastlamadım gerçi ama 49'' yani 124 ekran televizyonu 1000 tl' ye satabilmek başarıdır. belki uydu alıcısı içinde değil, belki smart özelliği yok, 4k desteklemiyor ama full hd neyine yetmiyor? ben şahsen memnun kaldım.
  • minicik evim için trigon 1900w dik elektrik süpürgesini almayı düşündüğüm marka. piyasaya göre fiyat kalite gayet iyi görünüyor ama markayı ilk defa duydum emin olamıyorum.

edit: geri fantom'a dönüş yaptım fiyat ve özellikleri aşağı yukarı aynı, en azından yedek parçaları bulunabiliyor.
  • 65 inç 4k televizyonu 2500 tl ye satılan marka
  • 4 yıl içinde önce sinbo, sonra fakir marka blender bozdum. daha doğrusu ikisi de durup dururken elimde bozuldu. servise gittim yenisi 104 tl olan blenderın tamirinden 80 tl istedi, yaptırmadım. ee, sinbo da olsa fakir de olsa 2 yıldan fazla dayanmayacaksa awox'un komple setini alırım dedim. koca set 57 tl idi, 41 olumlu oy ve yorum vardı. aldım bakalım, artık etikete para vermeye son.