• parasını falan geçtim, adamlar bir marka ismi koymuşlar; awox. 4 harfli bir kelimenin 2 harfi alfabemizde olmamasına rağmen bunu yerli üretim mottosuyla satmak da ayri bir başarıdır.
  • 65 inç 4k televizyonu 2500 tl ye satılan marka
  • 4 yıl içinde önce sinbo, sonra fakir marka blender bozdum. daha doğrusu ikisi de durup dururken elimde bozuldu. servise gittim yenisi 104 tl olan blenderın tamirinden 80 tl istedi, yaptırmadım. ee, sinbo da olsa fakir de olsa 2 yıldan fazla dayanmayacaksa awox'un komple setini alırım dedim. koca set 57 tl idi, 41 olumlu oy ve yorum vardı. aldım bakalım, artık etikete para vermeye son.

edit: almayın, mercimek çorbası dışında pek işe yaramıyor. patates püresi yaparken kokmaya başladı. yazlığa yolladım. bin yılda bir lazım olursa anca öyle işe yarar.
  • gittigidiyor üzerinden u5600str koduyla 55" 4k led tv satın aldım. koca cihaz olduğundan gelmesi teslim alması dert. neyse bir şekilde geldi kurduk falan. sonra akşam oldu tv'yi açtım köşelerde beyazlıklar olduğunu fark ettim. gündüz gözüyle fark edilmiyordu. yani yan taraflardan ışık sızması vardı. ahan da fotoğrafı:

https://eksiup.com/4951106ba420

sonra iade işlemlerine başladım tabi. gönderdim, bekledim falan. iade oldu. dedim tekrar satın alayım. aldım yine geçti 2-3 gün geldi eve kutuyu açtık koyduk bir gördük ki üst çıtasıyla ekran arasında boşluk var. neyse servis elemanı bastırdı etti oturttu yerine. sonrasında orda bir ışık sızması kaldı yine. ahan da şöyle:

https://eksiup.com/49ff3756e515

onu da yine yukardan bastırdık okşadık falan bir şekilde giderdik gibi ama şimdi fark ettim ki sağ altta 1 tane ölü piksel var. biraz can sıkıcı.

diyeceğim o ki. yaşlı işi anneye babaya almak istiyorsanız ucuza alabilirsiniz ancak ben ps4 oynayacam 4k film izleyecem vs. işlerine girişecekseniz can sıkar moral bozar söyleyeyim. bu 2. tv yi de iade edicem. tekrar almam herhalde. bu kadar macera yeter.
  • bunun 165 ekran tv'sini 5-6 aydır sadece ekran olarak kullanıyorum. çok memnunum. bir tane xiaomi mi box bağladım, mükemmel performans aldım. o ayarda yani hem android hızı hem de ekran büyüklüğü olan bir tv'yi philips, lg, samsung, sony vs gibi büyük markalardan alsam en az 15-20 bin hatta belki de daha fazla para verecektim. 7000 lira maliyetle 4k 165 ekran tv izliyorum evde.
  • çok dandik tvler üretmekle birlikte aldığımız ürün daha garanti biter bitmez bozuldu. servis çağırdık, ledler değişecek; yenisi 5500 olan ürün için 2500 masraf çıkardılar. şikayetvar falan da fayda etmiyor. dışarıda 1500 tlye 1 yıl garantili yaptırdım. bir daha da asla işim olmaz.

servisten falan beklentimiz yoktu da 2 sene içinde nasıl ledler tükenir anlamış değilim.
  • 24 inçlik 768p tv'sini satın alıp memnun kaldığım marka. bu devirde kdv dahil 80 usd gibi bir fiyata tv almak keyifli. düzgünce de çalışıyor. bir tane de mi tv stick aldım. 900 lira civarına 24 inç akıllı bir televizyonum oldu. tebrikler awox. türkiye'nin en ucuz tv'sini sattığın için sana minnettarım. :)

not: philipps-sony tv kalitesi bekleyenler "bok gibi tv" falan diyebilir ama mutfak ya da küçük bir yatak odası için 680 liraya 24 inç şu televizyon gayet mükemmel...
  • hayatta evime işyerime sokmayacağım marka...
    hayır olsun diye görme engellilere destek veren resmi kurumun birine bir sebil aldım gittigidiyordan, sebil arızalanmış ve benden yardım istendi, hani garanti var ya. daha 1 sene 3 ay olmuş alalı...
    fakat gittigidiyor kapanmış ve elektronik faturaya ulaşmak mümkün değil, üzerinde barkod var, irsaliye maili mevcut aynı adrese. paşam fatura istiyor garanti için... arçelik'te, demirdöküm'de garanti telefon numarasına işleniyor. aradığımda nerede faturan bile demiyorlar... bunlar hala fatura peşinde. hadi bürokratik olarak haklısınızda insanlık olarak nereniz haklı. görmeyen çocuk kattleda 100 derecede elini yakmadan, neskafesini yapıp içebilsin diye almıştım, ama günah oldu verdiğim emek artı param.
  • 32 inç tv aldım, kurulum için ücret istediler.kendim kurdum, fatura tarihinden itibaren garantisi başlar dediler.görüntü güzel, ses iyi, kanal geçişleri hızlı, 3 hdmi arayüzü, usb, vga, scart girişleri de mevcut.açıkcası beğendim.
  • piyasaya göre çok çok ucuza ürün satan; ulusal reklama da çıkan yeni bir firma.

valla 650 lira yağlı radyatör alacakken arçelikten; 60 liraya fanlı ısıtıcısını aldım. eh işte; 60 lira lan. 2 bira parası. ne bekliyorsun?
hesabın var mı? giriş yap