şükela:  tümü | bugün soru sor
 • jdk1.1 de gui oluşturmak için kullanılan classlar, günümüzde swing ile replace olmuştur.
 • ks. abstract windowing toolkit..
 • kimi yerlerde açılımı farklı yazılır :

  - advanced window toolkit
  - another window toolkit
  - applet window toolkit
  - awkward window toolkit
  - annoying window toolkit

  ama doğrusu şu biçimdedir tabii ki :

  + abstract window toolkit
 • acoustic wave therapy, vücuda ses dalgaları vererek selülitten kurtulma yöntemi. gitmeyin, paranıza yazık.
 • acustic wave therapy' i kafama taktığım selülit sorunu yüzünden araştırmaya başlamıştım. o konu hakkında o kadar çok şey okudum ki sonucun mükemmel olacağına inandırdım kendimi. sahiden çok inandırıcı ve mantıklı gelen şeyler yazmışlar. neyse şu zayıflamaydı, kafamdaki roxy girl gibi gergin bir karın ve süper bacaklar hayaliyle bir dolu para verip, awt'ye gittim. bu arada sürekli spor yapan bir insanım ve çok büyük bir problemim yoktu. beni ilk muayene ettiklerinde 10 seans sonrasında tamamen geçebilir, sizde hiçbir şey yok, hatta şuranıza buranıza bedava atışlar yaparız dediler ve daha da heveslendim. bu zımbırtının acısız olduğuna da sakın aldanmayın çünkü atışlar morarıklara bile sebep oluyor. neyse ben gayet hevesli ve düzenli bir şekilde haftasonu sabahlarımı harcadım bu olaya ve sonuç hüsrandı. amacım övünmek değil ama sımsıkı olan bacaklarım, bu uygulama sonrasında pelte gibi oldu. bacağıma ışıkta bakıldığında dalga dalga görünümler oluştu. resmen kafayı yemek üzereydim ve panikleyip yaptırdığım yere sorduğumda da bu iyi bir şey, yok işte sonra tekrar sıkılaşacak ve düzelecek bıyk bıyk ettiler. yazılarını okuduğum doktorlara mail attım, bacağıma olanları yazdım, bir sürü sorular sordum ve tabii ki cevap vermediler. hem zamanım, hem param havaya gitti. bunlar olmamış gibi bacaklarım bombok oldu ve ben eski halime geri dönebilmek için her gece l-carnitine alıp, 2-3 saat manyaklar gibi bisiklete binmek zorunda kaldım. 3 ay sonrasında falan ancak düzelebildim. sizler en iyisi vücudunuzda bazı şeylerden mutsuzsanız ve bunları değiştirmek istiyorsanız, çözümü bunlarda aramak yerine güzel güzel karbonhidratı kesin, diyetinizi ve sporunuzu yapın. sonuca daha çabuk, daha ucuz ve daha mutlu ulaşabilirsiniz bence. ben yaptım:)
 • bugun ilk seansina gittigim selulit ve sarkmis goruntuyu engelledigi soylenen cihaz. 10luk paket satin aldim buradan her seans sonrasi bilgi paylasacagim.

  cihazin 2 farkli basligi bulunuyor. once uygulama yapilacak olan bolgeye jel suruyorlar. sonrasinda aci basliyor diyebilirim. ilk baslikla yaglari kiriyolarmis ikinci baslikla da sikilastirma yapiyolarmis. toplamda 1 saat surdu.

  bol su icip 20 dk yuru ki odem olmasin dediler.