şükela:  tümü | bugün soru sor
  • axe deodorant'ın kapağının kolayca bozulması olarak da bilinen fenomen.

bir tek benim mi başıma geliyor bilmiyorum da, döndürüp açarken o plastik kapakla sprey kısmının ayar bir kaçıyor. sonra deodorant çöp hale geliyor. bolca sinir, biraz umutla kapağı yumrukluyorum belki yerine oturur diye ancak nafile.

hayır, anlamadığım şey bu unilever mi mal bu dizaynda ısrar ediyor yoksa ben mi malım bu sorunu yaşıyorum anlamıyorum.

bir oldu iki oldu tamam da deodorantı açtığım gibi olunca acaip sinirlendim. sikerler kokusunu, kalıcılığını, almıyorum lan bi daha axe maxe.
  • zaten çok yapay bi kokusu var çocuk parfümü gibi, bi de aldıktan 10 dk sonra direk kapağına sıkmaya başlıyo
  • şiddetle katıldığım tesbittir. sırf bu yüzden ürünü bıraktım. bi kere çıktı mı yerine oturtulamayan mekanizmadır. mekanizma demek bile fazla sofistike kalır.
  • tespit gibi tespittir
  • onun için cozum direkt kapagini cikarip atmak. sahsen ben oyle yaptim. kapaginin icindeki bastır-püskürt*mekanizmasını da orada bıraktım ki sıkabileyim.

oh mis.
  • kapağını çıkartıp atmak da çözüm değildir çünkü o küçük beyaz zamazingo düşüp duruyor. ayrıca;

(bkz: hepimiz mi fakiriz lan)
  • kapatmak için çevrilmezse sorun olmuyor, 2.5 yıldır çevirmeden kullanıyorum sorun teşkil etmiyor denemenizi öneririm :)
  • daha ilk basışta yuvarlak püskürtücü zamazingonun içeri kaçması mevzusudur aslında. tam tekrar almaya tövbe etmişken annem olaya el attı ve şu an sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım. eğer bi pazarlama stratejisiyse amına koyim öyle stratejinin.

edit: ikinci netter "anneniz ne yapmış ki?" diye sorunca anneme sordum, kürdanla yukarı dürtmüş altı üstü ve şu an hepsini sorunsuz kullanıyorum, geçici bir çözüm gibi dursa da baya baya uzun vadeli olarak işe yaradı.*
  • (bkz: #74867886)
  • ilk aldığımdan beri kapağı tasarlayan gerizekalıya sövdüğüm durum. bu kadar saçma mekanizma mı olur. eğer yapacaksan bu kadar dandik plastik kullandığında hala çalışacak mı diye kontrol ettiniz mi?