• eskişehirspor'a transfer olan gabon milli takımı futbolcusu.
  • an itibariyla takıma ofansif katkısı kalecinin bile gerisinde kalmış olan forvettir. kaleci boffin 1 gol 1 asistle , meye ise sadece 1 golle katkı sağlamış bu sezon...
  • 20 yaşında gabon'lu forvet oyuncusu. şu günlerde zor zamanlar geçiren gençlerbirliği tarafından deneniyor ve bu takımla çıkmış olduğu ilk maçta williem ii takımına da gol atmış. efendim ligde ne yapar gençlerimizi ligde tutar mı bilinmez ama fm de ortalamanın biraz üzerinde bir lig oyuncusu olacağına dair bir veri var * haliyle dikkat etmekte fayda var
  • eskişehir'de barlar sokağında abi bi lira abi bi lira diye dolaşırken şans eseri futbolcu olmuş kazma.

besyo'dan rastgele öğrenci seçseniz bundan daha iyi futbol oynar.

bu nedir ya?
  • ligin tozunu atip 3 buyuklere kapak atan zenci ihtiyacini karsilayacak gabonlu striker.
  • manisaspor'a transfer olup yeni takımıyla çıktığı ilk maçta da gol atmıştır..
  • 1995 doğumlu gabon'lu forvet.

2015-2016 sezonu ara transfer döneminde eskişehirspor'a transfer olmuştur. izlediğim kadarıyla top hakimiyeti yüksek ve takımın ligde kalma mücadelesine direkt olarak etki edebilecek bir futbolcu.

hadi hayırlısı.
  • kendisi her anlamıyla atanamamış emmanuel emenike'dir.
  • dün akşamki göztepe maçında girdiği ilk pozisyonda ( ofsayt olduğu için iptal olan pozisyon ) öyle bir kafa vuruşu yaptı ki halen gözümün önüne geliyor. otuzbeş yaşındayım ben böyle yeteneksiz profesyonel futbolcu görmedim. *

misal bu adam 2-3 senede benim hayatım boyunca kazandığımdan fazla kazanıyor. adaletini sikeyim dünya...
    tanım : yeteneksiz gabonlu
  • saç traşı tam bal porsuğu ama oynadığı oyun biraz traş olan top tepici. henüz genç gerçi. umarım çalışır, çabalar geliştirir kendini.
hesabın var mı? giriş yap