şükela:  tümü | bugün
  • akbank, axess mobil adlı uygulamasının 1. yılı dolayısıyla bir kampanya yaptı. kampanya koşulları söyleydi;

09-10-11.11.2018 tarihleri arasında ilk harcama tutarı kadar (maksimum 100 tl) chip-para verilecekti.

sabancı ailesinin tarihine yüz karası bir leke sürdüren akbank ne yaptı; bu akşam 19:00'da birden şartları değiştirdi ve katılım için bugün saat 19:00'a, harcama için de 24:00'e kadar süreyi şart koştu.

o zamana kadar katılamayanlar da avucunu yaladı.

bu nasıl iştir sabancı ailesi? siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz? önce 11.11.2018 saat 24:00'e kadar diye açıklayıp da sonra 09.11.2018 saat 19:00 şartını koşmak da nedir?

böyle rezalet görmedim ben.
  • sıcak fırsatları takip etseydin haberin olurdu. geçmiş olsun. yalnız büyük çark yaptılar.
  • adamlar bedava vermeyince nasıl rezil oluyorlar pek anlamadım.

kimse de dil uzatmasın allah razı olsun o ailenin yaşayan mensuplarından, rahmeti ile de muamele etsin bu dünyadan göçüp gidenlerinede.
  • büyük olasılıkla donanımhaber ölücüleri timi tarafından batırılmak üzereyken kampanya şartlarını değiştirmişlerdir.
  • orayı yıkarlar demiştim. yıkmaya başlamışlar.
  • - hacı ömer sabancı neydi ki bunlar ne olsun?
  • şaşırtmayan rezalettir. ben de bu sabah ne güzel gidip market alışverişimi yapacaktım mis gibi.
  • kampanyadan dün haberdar olup,katılımımı yapıp nasıl olsa daha pazara kadar vaktim var deyip alışverişimi ertelemem sonucu etkilendiğim rezalet.

yakışmadı akbank !
  • maksimum 100 lira diyerek kart kullanım bedelinden daha az miktarı kampanyaya katılanlardan almayalım bari demişlerdir.
  • kartımı kapattırmama vesile olacak rezalet. güle güle axess.