şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ay burcu terazi olan bir çocuk fazla hassas olur. evde huzursuzluk 1 ise, çocuk bunu 10 hisseder. hani anne babası kavga ederken kulaklarını elleriyle kapatan ve yüzünü yastığa bastıran çocuklar vardır ya, o çocukların ay burçları genelde terazidir.

    ay burcu terazi olan bir kız çocuğu çok naif olur. süse düşkün olur. sevmeyi ve sevilmeyi çok sever. hayvanları, insanları, her şeyi sever. haksızlığa gelemez, haksızlık canını yakar. adalet duygusu fazla gelişmiştir ve küçüklükten yetişkinliğe giderken hak arama/savunma mekanizması gelişir durur. çok kibardır ama. hakkını savunur ama kibar savunur.

    ay burcu terazi olan bir yetişkin kadın, sevmek ve sevilmek ister en çok. yuva kurma ihtiyacı hisseder. estetik algıları yüksek olur. zevklidirler. arkadaş canlısı olurlar. flört ederlerken/ilişkilerinde cilveli olurlar.

    ay burcu terazi olan erkekleri bilemiyorum sözlük.
  • nazik, sempatik, kafadar, iyimser, adil ve sosyal hazlardan oldukça zevk alıyorsunuz. düşünceli ve nazik bir arkadaşsınız ve diğer insanları takdir etmek ya da onların kendilerini öyle hissetmeleri konusunda hassas ve başarılısınız. aynı zamanda sebep sonuç ilişkilerini iyi bir biçimde gözlemleyerek, adil ve iyi yargılara ulaşmak konusunda başarılısınız. sanata yatkınsınız ve iyi bir (tiyatro) oyuncu olabilirsiniz. insanlara ve ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. kişisel çekişmelerden veya rahatsızlık hissi verebilecek olgulardan kaçınıyorsunuz. barış, huzur ve mükemmel uyumdan yanasınız. sizi zorlayabilecek fiziksel işlerden kaçıyorsunuz ve ellerinizi kirletmeyi sevmiyorsunuz. herkes tarafından beğenilme ve takdir edilme arzunuz yüzünden bedeli ne olursa olsun huzuru arama ve bulma telaşındasınız, bu huyunuz yüzünden kimi zaman bazı konularda sakınan, kaçan bir tavır benimsiyorsunuz. kimi zaman kararsız olabiliyorsunuz çünkü olayları bir bütün olarak görüyor ve adil davranmak istiyorsunuz. ilke ve idealleriniz için savaşmayı, ayakta durmayı öğrenmelisiniz.

    copy paste dir alın teri değildir.