şükela:  tümü | bugün
64 entry daha
  • j balvin tarzı, çok güzel bir şarkı. birkaç kez dinledikten sonra bağımlılık yapıyor.
  • ciktigindan beri dinliyorum surekli, inanilmaz pozitif vibeli bi sarki.
    yurtdisi tanitimina bir katki yapip bu gece bi college partyde calicam. zaten parti havuz partisi, daha uygun bi yer yok lol.
    lokasyon: new orleans
  • hiç dinlemedim ama sırf şanı yürüsün diye benzer yüreğim isimli bir şarkı yapmasını beklediğim kişi.
  • kaliteli ve "özgün" şarkıdır denmiş bir yukarıda. abi, şaka mısınız siz? bu cümleyi kurabilen insanın müzik piyasası ve tarihine dair gram bilgisi olmadığına o kadar eminim ki. her sene "aya" gibi onlarca, yüzlerce şarkı yapılıyor. tipik bir latin şarkısı. hareketli ezgiler ve arada giren ingilizce rap kısmı. o kadar klişe bir şey ki bu, özgünlüğünü nerede yakaladınız aşırı merak ediyorum doğrusu.
  • piyasa filan belirlemek denmiş madem; parça yutub’dan kaldırıldıktan sonra tekrar yüklendi ve üzerinden üç gün geçmesine rağmen 550 bin izlenmiş. spotifay’a ise 1’inci sıradan girdi. ortalık yıkılıyor.

ne rezillikler dönüyor, kimsenin gördüğü ve taktığı da yok. birkaç kartelin, neyin sanat olacağına karar verenlerin rezillikleri arşa değdi ama çakozlayan-idrak edemeyen herkes ölü taklidi yapıyor.

lan vallahi müstehak.
  • tüm gün hem youtube hemde spotifydan dinledim çok da güzel şarkı olmuş ama en güzeli klipteki keçi:)
  • çok çok çok çok kötü ezhel şarkısı. ama insanların beğeneceği kesin çünkü dans ettirebilen bir melodisi var.
  • çok da şaapmayın ya. altı üstü bir şarkı. eğlenceli, akılda kalıcı nakaratı ve güzel klibi olan şarkı. evet ben çok beğendim. valla süper şarkı. yazın çıksaymış keşke. sonbaharımıza yaz gibi geldi. 2 gündür başka bir şey dinlemiyorum.

dedi ki götür beniğğ ayaaa ayaa aya ayaa oooooo
    ....

bi gelebilsen burayaaa hasretinle yanaağğ yanaağğ

hobaaa
  • çok eğlenceli bir şarkı. sözlerine takılanlar olmuş, her şarkıda derin sözler aramayı, hayat dersi beklemeyi ne zaman bırakacaksınız acaba. böyle her şeyde eleştirecek bir şey arayan, memnuniyetsiz insanlar olarak nasıl bir hayat yaşıyorsunuz çok merak ediyorum.
  • aferin lan ezhel. loop a aldım. klipteki teyzeler de çok keyifli olmuş. gidek uzaya la!

edit : gel savasma
    seviselim tum gun canla basla
    yanindayken baliklama dalsam aska
    ugrasamam baska baska lackalarla

günde 870 kez dinliyorum. çok eğlenceli lan.
111 entry daha