55 entry daha
  • giderek desteğin artmasını umduğum kampanya. sadece inci için değil, bu kadar güzel işler yapan güzel insanlara maddi manevi destek olmak boynumuzun borcu olduğu için.
  • keşke şu ata bakabilecek yerim ve imkanım olsaydı, çok istedim sahiplenmeyi. severdim hep, ne güzel bakardım ona. kalbi ne kadar kırılmıştır. sen onca yıl yükünü taşı, hizmet et, sonra sahibin olacak adam bacağın kesildiğinde seni mal yerine koyup paranın peşine düşsün. çok üzücü. bacağı orakla kesen adamı geçtim, o ayrı, ancak sahibinin yaptığını aklım almıyor. gerçekten. at bu kadar düşünemiyor olabilir, beni bağlamaz. empati yapmama engel değil.
    şimdi iyi ellerde neyse ki. yardım edenler onu bulamasaydı ya. düşünmek bile istemiyorum. bir de ayakta duruyor öylece. ne yazık. umarım artık çok güzel bir hayatı olur, canı hiç yanmaz. yardım eden herkesi de acayip çok sevesim var. sevdim bile. hem bence bu günler için çalışıp para kazanıyor olmalıyız. kesin böyle evet.
    beyaz inciii aşırı derecede sarılmışım sana meğerse şu an. o bacağını da öperim. hemen iyileşsin.
  • insan gerçekten hayret ediyor! ayağı kırılan veya kesilen atın iyileşmesi hiçbir şekilde mümkün olamayacağından birilerini tokatlamak için açılmış kampanyadır. (bkz: türkiye'de para kazanmanın çok kolay olması)
  • ufak da olsa destek olunması gereken (yeni fark ettiğim) kampanya. yok yere acı çekmiş o yavrucakla ilgilenen birilerinin olması da ayrıca umut verici. iyi ki varsınız.
  • ayağı kırılan veya kesilen atın iyileşmesinin mümkün olamayacağını kulaktan dolma bilgilerle edinen cahillerin para tuzağı sandığı kampanya.
    bak kardeş, ayağı kırılan ya da kesilen at iyileşir ve yaşar, sadece artık yarışamaz ama beyaz inci adı verilen bu zavallı at zaten bir yarış atı değil.
  • doğru düzgün araştırmadan gelip buraya konuşanların eleştirdiği kampanya. incinin ayağında herhangi bir kırık yok, tendonlarda hasar mevcut. o nedenle de iyileşmemesi için bir sebep yok. ama makbuz karşılığı yardım toplayan ve devlete bağlı olan bir kuruluşa dolandırıcılık iftirası atanlar hakkında da bir aksiyon alacaklarını tahmin ediyorum.
  • sabah görür görmez katkımı yaptığım hatta 30 yaşına kadar maddi destek verdiğim ilk sosyal yardımım. göt kıllarının daha önce kerizfeneri ihh gibi hatta bununla kalmayıp devletin kızılay'ını suriyeli reklam filmleriyle yolunmasından uslanmayan akıllanmayanlar hala burada konuşuyor. elinizi önce vicdanınıza koyun cebinize değil. umarım iyileşir desteğimizle ameliyat olur bu güzel hayvan.
  • küçücük de olsa destek vermek istediğim kampanya. bu dünya biraz yaşanılır olsun diye.
  • beyaz incinin bu gün ameliyatı var. dualar onunla!

manevi olarak da destek olunması gereken kampanya.
  • inci'nin ameliyatı için aranan ilaç detomovet temin edilmiş. emeği geçen herkese teşekkürler!

ameliyat başladı, 4 saat sürecekmiş. inşallah iyileşip koşturacak çimlerde yine.
48 entry daha
hesabın var mı? giriş yap