şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
 • sıcacık evinde, ayaklarını uzatmış, tv karşısında, telefonu elinde ekşicilerin popüler temenni cümlesi.
 • görmekten sıkıldığım cümle
 • ne diyelim amk. taş değmesin deme. allah korusun deme. dikkatli olun deme. ne diyelim amk. sikin gelin mi diyelim çomar gibi.
 • 2 yıl öncesine kadar hiç duymadığım duyduğumdan beridir de çok yavan gelen samimiyetsiz bulduğum muhtemelen uydurma temenni. ayağına taş değmesin nedir abi ortaçağda mı yaşıyoruz tankla tüfekle uçakla ihayla gidiliyor savaşa.
 • bunu çıkaranı taşlar götürsün.

  bir moda olmuş ki artık gördükçe nefret geldi.
  duanız bari biraz orijinal olsun.

  her yerde herkesin dilinde.
 • - bizde bedduadır. "başın dururken" diye başlanır cümleye.
 • çok güzel bir dilek bence. annem söyler bazen, enteresan bir havası var.
 • tel abyad'da siperden sipere atlayıp şarjör değiştirirken boş vaktinde de ekşiye ayar vermeye gelen hevallere dokunan duadır.

  afrin operasyonunu televizyondan izledim.bölgedeki aile efradından asker kardeşlerimizin attığı görüntülerle coştum.mayın eşşeklerinin kartondan tankları vururken muzaffer çığlıklarına kahkahalarla güldüm.ismim kamuflajda yoktu belki ama orospu çocuklarının tepesine yağan mühimmatta ismimiz geçti çok şükür.

  sağ olsun zamanında büyüklerimiz devlet kurmuşlar.görev paylaşımını yapmışlar.ben sabah 8'den akşam 8'e kadar çalışıyor vergimi namusumla ödüyorum.cephede de kanımdan canımdan kardeşlerim dağ maymunlarının götünden kan alıyor.

  ha seferberlik ilan edilir.biz de zamanında terlettiğimiz üniformayı şerefle terletmeye devam ederiz.vururuz vuruluruz.ama iki tane medeniyetsiz orospu çocuğu öldürmeye seferberlik başlatmaz kral ordudur bizimki.

  solcuların arasından etnik faşist oldukları anlaşılınca siktir edildiler.liboşların hatta islamcılar bile bunların orospu çocukluğuna dayanamadı.son bir umut fakir halk çocukları ölüyor.sıcak evinde bıdı bıdı diye bu ülkenin ana unsurunun merhametine kasıyor kodumun kaşarları.askere giden duayı bile havada yakalayacak elinden gelse gavatlar.

  soğuk mağaranızdan yırtının orospu çocuğu mayın eşekleri sizi.allah ayağına taş değirmesin,kem bakan gözden ters esen rüzgardan saklasın.
 • 50 yaşındaki annemin sosyal medya kullanmadığı halde yıllardır söylediği güzel temenni.

  bana kızmıştır.
  ben "anne ne yaptım ki yani? sürekli bana kızıyorsun"
  annem " akılsız ben isterim ki ayağına taş gözüne yaş değmesin. ama sende bunu anlayacak nerdeee?(burada yeşilçam dramı yaşanır.) biraz akıl olsa oturur dersine çalışırsın."
  bu noktadan sonra ben sevimlilik yaparım annem güler.
  ve kapanış
  "bak x'in kızı..." diye devam ederse oradan kaçarım. anlarım ki bu muhabbet daha yeni başlıyor

  allah başımızdan eksik etmesin.
111 entry daha