• erkeklerin kadinlarin ayaklarindan tahrik olma durumu.
    bu ki$iler tarafindan güzel, orantili, ince bilekli ayaklara ilgi büyüktür
  • - kadinlarin ilk neresine bakarsin ?
    - ayagina
  • çok tehlikeli bir alışkanlık, bunların kabusu da çirkin ayaklar. sanırım bir ayak fetişistine verilecek en büyük ceza onu bir yatağa bağlayıp 40'lı yaşlarındaki kıllı ayaklı adamlara çiğnetmektir.
  • inanılmaz güzel yüzü ve vücudu olan bir kızı, herhangi bir eve gittiğinizde ayakları kötü diye anında silmek gibi bir problem de vardır. (ama genelde kız güzelse ayakları da güzel oluyo)
    bundan dolayı da kızın ellerine bakıp ayaklarının nasıl olacağı tahmin edilmeye çalışılır. çünkü kemik yapısı sonuçta aynıdır.
  • parnak deyin fetişlere kizar ve de kaçarlar derhal
    parnak ya da barnak duruma göre
  • var böyle tipler. kendisiyle birebir olan diyaloğumu sunuyorum size.

- mesela şu sıralar kadınlar açık ayakkabı giyiyorlar bundan çok etkileniyorum. bakımlı ayak beni heycanlandırıyor....
    kısa bir sessizlik..
    - senin ayakların nasıl? güzel mi? (burada sayko bir surat ifadesi, her an ayağıma atlayıp yalıyacakmış gibi... )
    - ayak işte bildiğin... (anne n'olur gel ve yardım et.. )
  • nadide gazetelerimizin nadide yazarlarindan birinin, temmuz 2001 suresince zavalli kosesini doldurmak icin kullandigi konu. bunun sonucu olarak turk ayak fetisistlerinde bir orgutlenme bilinci bile dogmustur. ne hazindir ki, yazarimiz sadece tatile gitmeden once maasini haketmeye calismaktadir.
  • bi de manyak gibi ayak fetişisti olmayıp ama benim gibi ayağa bayılan,-evet-gerçekten de çirkin ayaklı bi kızı hiç düşünmeden silen insanlar da var.
    dünyada en tiksindiğim şeylerin başında oje(hele kırmızı,hele ayakta)gelir. ojesiz,düzgün parmaklı ayaklar bende erotizmle karışık saygı hisleri oluşturur.
    "doğan" dediğimiz kız grubu vardır ki: ayakbaşparmaklarının yanındaki parmakları,başparmaklarından daha uzun ve genellikle bir ork uzvu gibi birkaç ekstra eklemlidir.ayakkabılarından dışarı sarkar. onlar olmasın...
    ayak dünyasına "aa sapıklık" diyen, hayatı boyunca yalnız misyoner pozisyonunda (altta tabii)sevişmiş kızlara da, hayatınız en fazla aydın menderes in hayatı kadar renkli der,elimle "git-git" işareti yaparım...
  • bir de o ayakların icine gecirildigi yuksek topuklu deri cizmeler ve bunların fetisleri vardir.konuyla direk baglantilidir.
  • ingiliz kraliyet ailesenin eski gelini, kızıl saçlı, şişman, ana kraliçe ve ana olmayan kraliçe tarafından hiç sevilmeyen çirkin prenses sarah ferguson'un en sevdiği erotik cinsel oyun.
hesabın var mı? giriş yap