şükela:  tümü | bugün
  • orospu çocuğudur. nasıl olduysa açık kalan dış kapıdan girip bütün ayakkabılarımı çalmıştır. tüm ayakkabılarımı. zaten 4 çift vardı. bakkala gitmek içini bile giyecek ayakkabım yok.
  • kendisiyle karşılaşsam tek bir soru sorarım.

ulan dingil çifti duran ayakkabının niye tekini çalarsın,ikimizde zarardayız işte.çalsaydın ya ikisini birden mal mısın sen ??
  • mahallemizi haraca bağlamıştır.
    7/24 kapalı duran sokak kapılarını aşıp apartmanların merdivenlerindeki türlü türlü ayakkabılar içinden sadece bir iki çift en beğendiğini aldıktan sonra (sanırım marka takıntısı var, yepyeni ama markasız ayakkabıları bırakıp benim 5 senelik adidası almış gitmiş) kayıplara karışan ve bunu üç ayda bir tekrarlayan kişi veya kişilere selam ederim.

ayakkabının çiftini beş liraya satsan, gecede böyle yüz ayakkabı kaldırsan, ayda sadece 15 gece çalışsan aylık 7500 lira eder.

çok birşey istemiyorum, 3 ay sonra geri geldiğinde kapıya bi yüzlük bırak, pederin bir, benim iki çift olmak üzere aldığın üç çift ayakkabıdan birini başının gözünün sadakası olarak bağışlamış olursun.
  • seneler oncesinde bir bayram gunu gittigimiz enistemin evi onunden ayakkabilarimi calan sahisa uygun gordugum mertebe. oysa ki daha ikinci kez giymistim o ayakkabilari, haram zikkim ettim gitti. pumalar kovalasin seni ayakkabi hirsizi.
  • bunlar cami civarında da görülürler.
    seç beğen al usulü çalışırlar.
  • bir zamanlar kapı girişinde duran ayakkabılığı komple boşaltarak o sırada evde olmayan babam hariç bütün aileyi evde mahsur bırakmıştı. ailece pikniğe gider gibi ayakkabı almaya gitmiştik. hey gidi.
  • orospu çocuğudur.

en sevdiğim ayakkabılarımı çalmış orospu çocukları.
  • orrrrrospu evladı ise gidicem gidemiyorum ananı sikeyim pic.