şükela:  tümü | bugün
  • ayakkabı dükkanında iddialara göre (iddia tarzı habercilik) annesi istediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden aşağı iten bir kız.

tüketim ve sidik yarışı çılgınlığının aşırı derecede arttığı bu dünyada gücümüzün yetmediği zaman çocuk yapmamamızı gösteren olay.

yeni iddialar mevcut.
    bir iddia daha (bkz: #108299214)
    isteyen twitter’da bulabilir.
    arkadaşlar şu başlığa da bakmanızı rica ediyorum önemli bir konu.
    (bkz: cinayet kurbani cagla tugaltay davasi kapanmasin)
  • alınan duyumlara göre annesini döven bir kız değilmiş videodaki kız. evet biz ayakkabı için annesini döven bir kıza göre yorum yaptık. hata bizde değil ama özür dilenmesi gerekiyorsa dileriz. özür... gocunmayız yani. neyse entry sildim.

msj atan arkadaşlar sağ olsun. birde küfürlü mesaj atanlar var onların amk.

edit: olayın tam aslı ne bilmiyorum. sadece değişik iddialar var. ama tüm iddiaların ortak özelliği kızcağızın yaşadıklarının etkisiyle psikolojik sorunları olduğu. iddialar ne derece doğru bilmiyorum.
  • istediği ayakkabıyı almadığı için yaptığı iddia edilen kızdır ayrıca.

link
  • siz napiyorsunuz olm ? etrafimda bişey olsa da kameraya çekip twitter a atsam diye pusuda mı bekliyorsunuz ? alt tarafi ortadoğulu anne ve kızın birbirini itip kalkmasi.

edit: kalkması değilmiş kakması imiş, her entry nin altında yazım yanlışı düzeltmeye çalışan hasta güruh sizi de sikiyim.

2. edit: kabullenin oğlum, aileler keyfi çocuk yapıyor amk ortadoğusunda elin avrupalısı bolluğun içinde bile yaşarken çocuk yapalım mı diye bin kere düşünüyor. bi kaç tane çocuk yapıp istediği ayakkabıyı bile alamıyorsan o çocuktan o tepkiyi görmen gayet normal.

3. edit: kimse bana fakir edebiyatı yapmasın, çocukluğum fakirliğin pisliğin içinde geçti, büyüdüğüm mahalleden tut ailemin ekonomik durumuna kadar. o yüzden caz yapmayın ortadoğu ne alaka diye. çocuk yapıyorsan belli bi yaşa kadar sike sike isteklerini karşılayacaksın güzel kardeşim, karşılayamam diyorsan ayakkabıda bile ona seçim şansı sunamıyorsan yapma.
  • kendi annemi hayal ettim ve izlerken gözlerim doldu lan. bir de olayı bilmiyorsunuz demiyor mu o rahatsız edici cırtlak ses tonuyla! bir anneye ayakkabı için bu yapılır mı vicdansız seni! ayakkabına s.çayım senin.

t: annesine saygısızlık yaptığı iddia edilen evlat!

not : bu entry kaynak'ta verilen iddianın doğru olduğu kabul edilerek yazılmıştır.
  • (bkz: ekşi sözlük’e bir daha gelinse alınacak nick’ler)

şaka bir tarafa, kız demişsiniz ama bu bildiğin peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş bir oluşum. ayrıca kameraya çeken ablada 345 kilo daşşak olduğuna eminim.

edit akbayram : düzeltme
  • insanın, tanımadığı bir insana bile yapamayacağı şeyi annesine yapabilen sorunlu bir kızdır.

annenin yüz ifadesi insanın içini acıtıyor. çok yazık...
  • anne-babası şimdiden mal paylaşımını varsa diğer kardeşleri üzerine, yoksa da bir hayır kurumuna bağışlasın.
    bundan hayır gelmez.
  • olayın aslını bilmiyoruz. yazıldığı gibi ise eğer.

3-5 sene sonra kendisine muadil bir koca gerekeni yapar. buralarda okuruz kadın cinayeti bilmemne diye.

kimse yaşattığını, yaşamadan ölmez. hele ki anne 'ye.
651 entry daha