şükela:  tümü | bugün
  • birgun disci ziyaretim sonunda istanbul icinde 2 saat dolastiktan sonra (yaya) sehirlerarası otobusle ankara..galos ayagimda kita degismis ya la !
  • fenerbahçe'nin kırmak üzere olduğu bir rekora benziyor.
  • pek iddialı olmayan rekorumun spor salonundan eve yaklaşık 500 metre olduğu rekor. mesafe ne olursa olsun farkedildiği andaki "hassiktir lan, ahahaha" hissi paha biçilemez.
  • bana göre yeterince uzun...
    yarım dünya donemim, ilk çocugumun doğumuna 2 hafta var.
    bir kramp giriyor, hemen doktora gidiyorum. galoşlarımı giyiyor, muayenemi oluyorum.

kafam karışık, daha inmemiş aşağı, zaten nefes dahi alamıyorum.
    neyse çıkıyorum.

mermer merdivenler. 3 basamak kadar iniyorum. ayaklarımı görmüyorum ki.. bir hışırtı duyuyorum hışırtı sadece...

o sesi duymamla 3 basamak kayıp düşmem bir oluyor.

bir basamak bile uzun... kapıdan çıkmadan çıkarmalıydım. kocaman bir çığlık...
    kendime gelmeye çalışıyorum.

elimi karnıma götürüyorum. kımıldamıyor. basıyorum... yok, hiç kımıldamıyor... epey bi zaman karnımı ovuyorum, ayağımda galoşlar, benimse tek derdim bir tekme... tek bir tekme... daha 2 dakka öncesine kadar kığır kıpırolan hazret kımıldamıyor...
    epey bi süre sonra bir tekme hissediyorum, rahatlıyorum, hazır oturmuşken galoşları çıkarıyor topallaya topallaya iniyorum.

ben oğlumla tam 3 basamağı yürüyerek 3 basamağı da uçarak indim. var mı ötesi...