şükela:  tümü | bugün
  • belki de halüsinasyon görüp sıçtığı yeri tuvalet zannetmiş adamdır.
  • bu adamin durumuna dusmemeniz icin telefonunuza "tuvalet bulucu" uygulamasini yukleyebilirsiniz.
    (bkz: bu millet nereye sicacag?)
  • ayakta sıçanlara baktığım zaman bu işi ne kadar profesyonelce yaptıkları beni hayrete düşürüyor.

sanki çok sıradan, her zaman yaptıkları bir eylem gibi.
    duraksıyor, bırakıyor, paçadan çıkarıyor ve hayatına devam ediyor.

bu nasıl soğukkanlılıktır arkadaş, insan hiç mi gerilmez? hiç mi eli ayağına dolaşmaz? kırk yıllık tetikçi gibi eli titremeden ateşliyor makinayı.
  • yepyeni bir süreci başlatan adam. şimdiden dolar 5 oldu, abd yaptırımları başladı... bu kış çok sert geçecek.
    (bkz: winter is here)
  • yok olmamış bu. şişli etfal'deki teyze tek parça yekpare sıçmıştı bu adam whatsapp bok emojisi şeklinde sıçmış. daha çok pratik yapması lazım.
  • bugüne kadar sıçanların arasında yeni bir teknik geliştirerek parlayan adam. fakat şişli etfal'deki teyze hala birinci. yerini dolduracak biri henüz çıkmadı.
  • profesyonel olduğu her halinden belli olan adamdır. verdiği bel falsosu ve ayaklarının uyumu muazzam. belli ki ilk defa yapmıyor.
  • ben oturarak 3 günde bir ancak yapabilirken bu yöndeki başarısını takdir ettiğim kişi. yalnız adamlık konusuna girmeyeceğim.
  • sanırım memleketimizde tuvalete gitmemeye yemin etmiş bir klan var ve bu adam da bu klanın kripto üyesi.
    çok gizleyemesede şansını denemiştir.
  • takdir ettiğim adam. ben tuvaletten 5 metre yakında tıkırtı olsa bile sıçmakta zorlanıyorum. bu abimiz toplumsal tabuları yıkmış.