şükela:  tümü | bugün
 • hic bi bolumunu izlemedigim.. merak edip fellik fellik aradigim tv-series anime..

  http://us.imdb.com/title/tt0261463/
 • çizimleri, konusu, karakterleriyle.. çok güzel bir anime. zaten ben de resimlerini görüp bayıldıktan sonra aramaya başlamıştım bu animeyi.
  içerdiği şiddet ve az da olsa cinsellik nedeniyle büyük yaş grubuna hitab ediyor. eski bir japon masalına dayanan öyküsü çok ilginç bir şekilde gelişiyor. aile karmaşlarından, iki kardeşin reenkarnasyonu olduğu kişilerin ilişkisine kadar uzanan ilginç bir konusu var. bütün bunların yanı sıra tutlulu bir aşk üçgeni işleniyor. aya ve touya'nın aşkı gerçekten göz kamaştırıcı.. bölümler ilerledikçe kaybedilen kişilerin üzüntüsü ekleniyor tüm bunlara.

  farklı bir anime arıyorsanız mutlaka öneririm ayashi no ceres'i. ayrıca çizimlere de bayılacaksınız. bütün bölümlere youtube'den ulaşabilirsiniz.
  (bkz: youtube)

  tanıtımı ve birkaç resmi için:
  http://anime.gen.tr/animetanitim.php?id=242
 • ceres, ya da celestial legend olarak da bilinen 24 bolumluk anime serisi. selkie olayinin animelestirilmis hali. cizimlerini cok begendigim ama gerek depresifligi, gerekse turk filmi tadi yaratan ask hikayeleri ile beni arada sikan anime dizisi. muzikleri cok guzeldir ayri.
 • bir ekşi sözlük yazarı.