şükela:  tümü | bugün
28 entry daha
  • dillerinden düşürmedikleri davayı ve 2023 yılına yaptıkları vurguyu çok merak ediyorum.
  • hilafet olma ihtimali çok yüksek, malum kişiyi 2. fatih ilan eden misvaktan belli. ayasofya açılmadan bunlar sığır sürüsü seçmenlerine pompalıyordu açılacağını bende burda çok yazdım açılacak diye. şimdi yine misvak denen şeyden yola çıkarak söylüyorum bir sonraki koz hilafet tir. onuda zaman içinde sinyallerini vererek kitlelerine sunacaklar.
  • evlilik öncesi ilişkiyi yasaklamak olabilir. çünkü neden olmasın?
  • islamcıları bu kadar mobilize edip onlara toplumu domine ettiklerini hissettirecek, aynı zamanda etliye sütlüye de çok karışmayan başka bir koz düşünemiyorum ama bölüm sonu canavarı da bekliyorum.
  • bunu beklemek, düşünmek saçma değil mi en başta? bizim memlekette koz mu biter? yarın derler ki emekliye kafamıza göre 500 tl gönderiyoruz, bitti. anamuhalefet partisinin şu anki politikası da bu ve pek etkili olduğu söylenemez. kitleyi peşine takmadan, yalnızca rakibinin hamlelerine cevap vermekle yetinmek 20 yılda ülkeyi bu hale getirmedi mi zaten?
  • daha durun; ayasofya bitmedi.

(bkz: 31 temmuz 2020 ayasofya'da bayram namazı kılınması)
  • bunlarda koz bitmez; ayasofya 'nin iyi prim yapmasının sebebi malzemenin iyi olması değil, muhataplarının iyi mal olması.
  • kapatıp tekrar açmak.
    genelde işe yarıyor*
  • sırada diğer kiliseler var. fener rum patrikhanesi mesela. her gün biriniz, bir gün hepiniz.
  • koz bitti, artık ceza ;)
259 entry daha