• gökhan özen'in ilk zamanlarından pek bilinmeyen kıpır kıpır, fıkır fıkır bir şarkı. -şu an yazdığım an ile tamamen tezat oluşturacak ama- tam bir yaz şarkısıdır bana kalırsa, insana enerji veriyor. sözlerle bitirelim ;

sildim attım alın yazımdan
    senden başka ne varsa
    sarıldım sensizliğe can yoldaşım olur diye
    sensiz sokaklarında
    sensiz sokaklarımda

yine yar yar yar yine seni bana yaz
    bu sene de uğramadı buralara yaz
    e hadi yar yar yar yine seni bana yaz
    duramam artık buralar ayaz
  • cilt damarlarını çatlatıp cildinizi mahvedebiliyor. soğuk havalarda bu tarz sorununuz varsa mutlaka gerekli tedbirleri alın yoksa cildinizde oluşan lekelerle daha çok uğraşmak zorunda kalırsınız.
  • bahar geldi, cemre düştü (güya) hala bir ayazlar, bir soğuklar...

yahu zaten kuru ve hassas ciltliyim... gergin insanım vesselam... bir de üstüne o ayaz havası en ala nemlendiricilerimin faydasını 50% oranında aşağıya çekiyor. bonus olarak dışarıya her adımımı atışımda üşüyorum da... düzel hava, düzel...
  • (bkz: şafak ayazı)
  • iki hafta önce bir inşaatın çukurunda bulup, sahiplendiğim kedimin adı. adı ayazağa'dan geliyor, orda bulduk çünkü. böyle de yaratıcıyız zaten.
  • beyin kıvrımlarında fırtınalar esen yaramaz erkek çocuklarının adı oluyor genelde. sanki içlerine einstein kaçmış gibi***. ilginç.
  • hayali sevgilimin adıydı bir zamanlar...
  • 2014 yılı içinde doğan erkek bebeklere en çok konulan 12. isim.

https://docs.google.com/…nk_abc4/edit#gid=321239169
  • o değil de, şu liste gerçekse eğer, listedeki isimler akpli ailelerin 3 çocuk politikasına uygun bir şekilde ürediklerinin ispatıdır.

onun dışında, biraz itici bulduğum isimdir.
  • 2012 yılının adına inat sıcağından, ağustosundan beri bir adam yaratmış; anlamını bildiği ama umursamadığı her şeyi sadece sevgi ile büyük harfle koskoca bir adama öğretmiş güzelim.

kızım.
hesabın var mı? giriş yap